''En İyi Kısa Film'' ödülü "Sonra''ya

ABD'deki genç Türk sinemacıların girişimi ve Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye'nin Los Angeles Başkonsolosluğu'nun destekleriyle bu yıl ikincisi düzenlenen Los Angeles Türk Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu.

04 Mart 2013 Pazartesi, 10:25
Los Angeles'ta Hollywood Bulvarı'ndaki tarihi Mısır Sineması'nda düzenlenen festivalde 9 kısa film yarışmıştı. Festivale başvuran 164 yapım arasından seçilen 9 finalist filmin yönetmenleri, Mısır Sineması'ndaki ödül törenine kırmızı halıdan geçerek geldi. Sinemada verilen resepsiyonun ardından törene geçildi.

Törene, festivalin jüri heyeti başkanı usta yönetmen Semih Kaplanoğlu ile jüri üyeleri Türk oyuncu Belçim Bilgin, Akademi Yabancı Filmler Komisyonu Başkanı Ron Yerxa, Batı Amerika Yazarlar Birliği Başkan Yardımcısı ve Akademi Üyesi Howard Rodman, 1978 Cannes film festivalinde Altın Kamera ödülünün sahibi yönetmen-yapımcı Rob Nilsson, Türk ve Amerikalı sinema çevreleri ve çok sayıda sinemasever katıldı.

Törende "En İyi Kısa Film" ödülünü, "Sonra" filmiyle Nazlı Elif Durlu aldı.

Hakan Hücum "Mesut", Abdurrahman Öner de "Buhar" filmiyle "Jüri Özel Ödülleri"ne layık görüldü. Hücum'un filmi, izleyicilerin oylarıyla belirlenen "Seyirci Ödülü"nü de aldı.
why does my husband cheat scottdangelo.com i want my husband to cheat
dream that i cheated on my boyfriend site i cheated on my boyfriend quotes
why do i want my wife to cheat on me open why do i want to cheat on my wife
my husband cheated click affairs with married men
marriage affairs married affairs sites will my husband cheat again

DİĞER KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ
>