115 terörist etkisiz hale getirildi

Şırnak’ın Silopi ile Cizre, Mardin’in Dargeçit ve Diyarbakır’ın Sur ilçelerinde terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonlarda, 115 terörist etkisiz hale getirildi, 1 terörist sağ yakalandı.ANKARA – Şırnak’ın Silopi ile Cizre, Mardin’in Dargeçit ve Diyarbakır’ın Sur ilçelerinde, terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonlarda 115 teröristin etkisiz hale getirildiği, 1 teröristin sağ yakalandığı bildirildi. AA muhabirinin, bölücü terör örgütü […]

Eklenme: 21 Aralık 2015 - 10:33 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:13 / Editör: BIK

Şırnak’ın Silopi ile Cizre, Mardin’in Dargeçit ve Diyarbakır’ın Sur ilçelerinde terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonlarda, 115 terörist etkisiz hale getirildi, 1 terörist sağ yakalandı.ANKARA – Şırnak’ın Silopi ile Cizre, Mardin’in Dargeçit ve Diyarbakır’ın Sur ilçelerinde, terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonlarda 115 teröristin etkisiz hale getirildiği, 1 teröristin sağ yakalandığı bildirildi.

AA muhabirinin, bölücü terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonlara ilişkin güvenlik kaynaklarından edindiği bilgiye göre, Şırnak’ın Cizre ilçesinde 89, Silopi ilçesinde ise 9 terörist etkisiz hale getirildi. Cizre’de 1 terörist sağ yakalandı.

Güvenlik güçleri, Mardin’in Dargeçit ilçesinde 10, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde de 7 teröristi etkisiz hale getirdi.

Anadolu Ajansı , bik.com.tr

MK