119 günde dünya turu nasıl yapılır?

5 Ocak 2019’da İtalya’nın Cenova şehrinden yola çıkacak olan gemi, 119 günlük yolculuğunda, yeniden Cenova’ya dönene kadar; 32 ülke ve 49 ayrı limanı ziyaret edecek. Bu seyahat az beğenen, bir seyahatten daha fazlasını talep eden, sıra dışı seyahatleri seven gezginler için ideal bir seçenek.

Eklenme: 23 Kasım 2016 - 16:24 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 22:45 / Editör: Ferhat Esnek

İster kariyerinizin sonunda, ister yenilenebilmeniz adına kariyerinize kısa bir es vererek, emeklilik öncesi bir macera arayışı veya emekli sonrası keyif almayı arzulayan her yaştan yolcular için, dünyayı dolaşarak ufuklarını genişletmek ve değerli bir yaşam deneyimleri kazanmak adına keyifli bir program.

CEO Bay Gianni Onorato programla ilgili şunları söyledi: “Cruise’larımız misafirlerine gerçekten de özel ve eşsiz deneyimler sunmayı taahhüt ediyor. Bu nedenle, misafirlerimizden aldığımız geri bildirimler ve öneriler sonucu, dünya gezisini yapmaya karar verdik, zira pek çok misafirimizin hayali konforlu, rahat ve güvenilir bir ortamda birbirinden güzel yerler gezerek dünyayı dolaşma düşünceleriydi. Dünyanın en iyi uluslararası Cruise şirketlerinden biri olarak, dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimize, denizler üzerinde bir dünya turu programı sunmak bizim görevimiz diye düşündük”

Seyahatlerinde daha fazlasını talep eden misafirlere, daha önce hiç yapılmamış bir program ile muhteşem bir deneyim yaşatacak bu seyahatin en önemli artıları ise egzotik ve keşfedilmemiş destinasyonlar, seçkin ve benzeri görülmemiş çevre gezileri, gerçek keşifler, ilgi çekici destinasyonlarda daha uzun süre konaklama ve gemide kaliteli seyir deneyimleri.

Cruise’larda neler var?

Denizle iç içe seyahat edeceğiniz Balkonlu kabinleri, yüksek kaliteli servisi, dört restaurantı ve 11 barı, taze ve leziz yemek seçenekleri beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak. Gemide açık büfe, alakart ve gurme restaurantlarından, Casino’ya, panoramik manzaralı diskodan, puro salonuna kadar pek çok aktivite alanı sizleri keyiflendirecek. 4 boyutlu sinema, Broadway tarzı animasyon şovları ve çok daha fazlası dünya çapında eğlence olanakları kapsamında sunulacak. Ayrıca MSC Magnifica’nın ödüllü MSC Aurea Spa’sı içerisinde, deniz üzerinde başka hiçbir yerde bulunmayacak kalitede geleneksel Bali masajlarının yanı sıra, bir dizi yeni ultramodern güzellik bakım hizmetleri, Sauna, Türk Hamamı ve Talasso Terapi odası hizmetleri de sunulmaktadır. 119 günlük bu güzel Dünya turunun bedeli ise, kişi başı liman vergileri dahil 12,500 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.