150’ye yakın aracın lastiklerini kesti

“Sevdiğim kızı vermediler, psikolojim bozuldu…”KONYA (AA) – Konya’da 2 günde yaklaşık 150 aracın lastiğinin kesilmesiyle ilgili soruşturma kapsamında bir kişi yakalandı. Karatay ilçesinde 50, Meram ilçesinde de 100’e yakın aracın lastiklerinin kesilmesiyle ilgili soruşturma yürütülen polis ekipleri, olayların yaşandığı yerlerdeki güvenlik kamerası ve MOBESE görüntülerini topladı. Kayıtları tek tek inceleyen ekipler, zanlının Serdar A. (24) […]

Eklenme: 9 Ekim 2015 - 10:27 / Son Güncelleme: 9 Ekim 2015 - 10:27 / Editör: BIK

“Sevdiğim kızı vermediler, psikolojim bozuldu…”KONYA (AA) – Konya’da 2 günde yaklaşık 150 aracın lastiğinin kesilmesiyle ilgili soruşturma kapsamında bir kişi yakalandı.

Karatay ilçesinde 50, Meram ilçesinde de 100’e yakın aracın lastiklerinin kesilmesiyle ilgili soruşturma yürütülen polis ekipleri, olayların yaşandığı yerlerdeki güvenlik kamerası ve MOBESE görüntülerini topladı.

Kayıtları tek tek inceleyen ekipler, zanlının Serdar A. (24) olduğunu belirledi. Zanlı, Karatay’daki evinde gözaltına alındı.

Serdar A’nın ilk ifadesinde, “Sevdiğim kızı istedim vermediler, başka biriyle evlendi, psikolojim bozuldu. Alkol aldım, kendimi kaybettim. Ne yaptığımı bilmiyorum” dediği öğrenildi.

Farklı suçlardan kaydı bulunduğu öğrenilen Serdar A, emniyetteki işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilecek.

Muhabir: Ahmet AKBIYIK

MU

my girlfriend cheated on me should i take her back open did my girlfriend cheat on me
my husband cheated women who want to cheat affairs with married men