2 terörist öldürüldü

Muş’un Varto ilçesindeki operasyonda iki terörist ölü, bir terörist yaralı ele geçirildi.ANKARA (AA) – Genelkurmay Başkanlığından, Muş’un Varto ilçesindeki operasyonda iki teröristin ölü, bir teröristin yaralı ele geçirildiği bildirildi. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinden yapılan açıklamada, “önemli yurt içi olaylara” ilişkin bilgi verildi. Buna göre, Muş’un Varto ilçesindeki operasyonda, iki terörist ölü, bir terörist yaralı ele […]

Eklenme: 18 Eylül 2015 - 16:28 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:14 / Editör: BIK

Muş’un Varto ilçesindeki operasyonda iki terörist ölü, bir terörist yaralı ele geçirildi.ANKARA (AA) – Genelkurmay Başkanlığından, Muş’un Varto ilçesindeki operasyonda iki teröristin ölü, bir teröristin yaralı ele geçirildiği bildirildi.

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinden yapılan açıklamada, “önemli yurt içi olaylara” ilişkin bilgi verildi.

Buna göre, Muş’un Varto ilçesindeki operasyonda, iki terörist ölü, bir terörist yaralı ele geçirildi. Yaralı teröristi sakladıkları tespit edilen 5 kişi de gözaltına alındı.

Öte yandan Hatay’da iki, Şırnak’ın Silopi ilçesinde bir terörist yakalandı.

Şanlıurfa’nın Birecik, Ceylanpınar, Siverek, Suruç ve Viranşehir ilçelerindeki operasyonlarda ise 22 kişi gözaltına alındı. Operasyonlarda bir tabanca, iki şarjör, 50 tabanca fişeği, pompalı av tüfeği, masaüstü bilgisayar ve muhtelif örgütsel doküman ele geçirildi.

Tunceli’nin Ovacık ilçesindeki operasyonlarda da üç sığınak içinde bin kilogram amonyum nitrat, dört bidon mazot, dört el yapımı patlayıcı, kablo, akü, ikisi tuzaklanmış 4 tüp, iki el telsizi, 120 biksi mühimmatı, iki şarjör, muhtelif giyim ve gıda malzemeleri ele geçirildi.

Muhabir: Sarp Özer

MFK

women wanting to cheat thesailersweb.com i cheated on my wife now what
i cheated on my boyfriend should i tell him has my boyfriend cheated on me quiz help i cheated on my boyfriend