AA 2014 Yıllığı satışta

Dünyanın dört bir yanındaki sıcak gelişmeleri, görsel zenginlikle bütünleştiren AA 2014 Yıllığı, seçkin kitapçılarda yerini aldı. ANKARA (AA) – Dünyanın dört bir yanındaki önemli gelişmelere yer verilen AA 2014 Yıllığı, satışa sunuldu.  Dünyanın en iyi 5 haber ajansından biri olma hedefiyle her geçen gün büyüyen AA, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Türkçe, İngilizce ve Arapça yıllıklar hazırladı. […]

Eklenme: 20 Ocak 2015 - 10:41 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:18 / Editör: BIK

Dünyanın dört bir yanındaki sıcak gelişmeleri, görsel zenginlikle bütünleştiren AA 2014 Yıllığı, seçkin kitapçılarda yerini aldı.

ANKARA (AA) – Dünyanın dört bir yanındaki önemli gelişmelere yer verilen AA 2014 Yıllığı, satışa sunuldu. 

Dünyanın en iyi 5 haber ajansından biri olma hedefiyle her geçen gün büyüyen AA, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Türkçe, İngilizce ve Arapça yıllıklar hazırladı.

AA 2014 Yıllıkları, Türkiye’nin yanı sıra Asya’dan Avrupa’ya, Afrika’dan Amerika’ya dünyanın dört bir yanındaki haberci ağıyla aktarılan gelişmelerin, AA’nın deneyimli editörlerinin de süzgecinden geçirilmesiyle oluşturuldu. 

AA foto muhabirlerince çekilen ve dünyanın önde gelen medya kuruluşlarında yer verilen fotoğraflarının ağırlıklı olduğu yıllıkta, 2014’e damga vuran olaylar kronolojik aktarıldı.

Yıllık, tasarımı, içeriği, 1. kalite baskısı ve yüksek çözünürlüklü güçlü fotoğraflarıyla dikkat çekiyor.

-Her dilin hitap ettiği coğrafya için özel yıllık

AA 2014 yıllıklarında işlenen olayların, üç farklı dilin hitap ettiği her bir coğrafya için ayrı ayrı tasarlanması dolayısıyla eserin farklı kesimlerden büyük ilgi görmesi bekleniyor. 

Siyasetten sanata, ekonomiden spora, bilimden sağlığa Türkiye ve dünyada 2014’te iz bırakan tüm olaylar ve kişilerin yer aldığı çalışmada, İsrail’in Gazze’ye saldırıları, Suriye’deki gelişmeler, Ferguson protestoları gibi dünya gündeminde geniş yer bulan pek çok olay aktarılıyor.

Kitabın son bölümünde ise AA’nın kamuoyuna sunduğu “Yılın Fotoğrafları” oylamasında dereceye giren haber ve yaşam kategorisindeki fotoğraflara da yer veriliyor.

Benzerlerinden farklı sunumu nedeniyle AA 2014 Yıllık, arşiv tutkunları için de önemli bir kaynak eser niteliği taşıyor.

Yıllığın, her dilde ayrı ayrı hazırlanan tanıtım videoları hem “http://www.youtube.com/watch?v=d3f8_FSIrpo” hem de “www.aa.com.tr” üzerinden görülebilecek.

i had a dream that my boyfriend cheated on me click has my boyfriend cheated on me quiz
dream that i cheated on my boyfriend gpatterson.com i cheated on my boyfriend quotes
my girlfriend cheated on me with my best friend go cheat on my girlfriend
marriage affairs developersalley.com wife cheat
cheat women what makes married men cheat cheat women