AB’nin sığınmacı politikaları protesto edildi

AB’nin sığınmacı politikaları protesto edildiBRÜKSEL (AA) – Belçika’nın başkenti Brüksel’de yaklaşık bin kişi, AB’nin sığınmacı politikalarını protesto etti. Başkentteki 50. Yıl Parkı’nda buluşan bir grup, sığınmacı konusunu görüşmek üzere bir araya gelen AB Adalet ve İçişleri Konseyi’nin toplantısı sırasında gösteri düzenledi. Yoğun güvenlik önlemlerinin dikkat çektiği protestoda, sembolik bir tekne etrafında boğulmuş insanların tasvir edildiği […]

Eklenme: 15 Eylül 2015 - 09:39 / Son Güncelleme: 15 Eylül 2015 - 9:39 / Editör: BIK

AB’nin sığınmacı politikaları protesto edildiBRÜKSEL (AA) – Belçika’nın başkenti Brüksel’de yaklaşık bin kişi, AB’nin sığınmacı politikalarını protesto etti.

Başkentteki 50. Yıl Parkı’nda buluşan bir grup, sığınmacı konusunu görüşmek üzere bir araya gelen AB Adalet ve İçişleri Konseyi’nin toplantısı sırasında gösteri düzenledi. Yoğun güvenlik önlemlerinin dikkat çektiği protestoda, sembolik bir tekne etrafında boğulmuş insanların tasvir edildiği bir gösteri yapıldı.

Çoğunluğunu Suriyeli, Iraklı ve Afrikalı sığınmacıların oluşturduğu yaklaşık bin kişilik grup, sloganlar attıktan sonra olaysız dağıldı.

Muhabir: Ata Ufuk Şeker

AMT

dream that i cheated on my boyfriend site i cheated on my boyfriend quotes