Adaylık başvuruları kabul edilmedi

-MHP, eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Karamahmutoğlu ile eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Atayün’ün millektvekili aday adaylık başvurularını reddetti. ANKARA (AA) – MHP’nin, eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Azmi Karamahmutoğlu ile eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün’ün milletvekili aday adaylığı başvurusunu reddettiği öğrenildi. AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, milletvekilliği aday adaylığı başvurularını 12 -18 Mart tarihleri […]

Eklenme: 24 Mart 2015 - 14:31 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

-MHP, eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Karamahmutoğlu ile eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Atayün’ün millektvekili aday adaylık başvurularını reddetti.

ANKARA (AA) – MHP’nin, eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Azmi Karamahmutoğlu ile eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün’ün milletvekili aday adaylığı başvurusunu reddettiği öğrenildi.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, milletvekilliği aday adaylığı başvurularını 12 -18 Mart tarihleri arasında alan MHP, Karamahmutoğlu ile Atayün’ün başvuru dosyalarını kendilerine iade etti. 

Karamahmutoğlu ile Atayün’ün milletvekilli aday adaylığı için başvurularının, parti politikalarına ve partinin yürüttüğü siyasete uygun olmadığı için reddedildiği belirtildi. 

MHP daha önce de emekli albay Erdal Sarızeybek’in milletvekili aday adaylığı başvurusunu kabul etmemiş ve eski Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek’in başvurusunu ise iade etmişti.

MHP’nin milletvekili aday adayı başvurularını incelediği, başka isimlerin başvuru dosyalarının da iade edilebileceği belirtiliyor.  

Alparslan Türkeş’in ölümünün ardından 1997’de yapılan kurultayda, bazı adayların ilk tur oylamanın ardından Devlet Bahçeli lehine adaylıktan çekilmesi üzerine, Azmi Karamahmutoğlu taraftarlarıyla kürsüyü işgal etmiş ve kongreyi tanımadıklarını açıklamıştı. Karamahmutoğlu ve beraberindekilerin, oy kabinlerini ve kürsüyü devirmesi üzerine Kurultayda kavga çıkmıştı. 

i had a dream that my boyfriend cheated on me i cheated on my boyfriend now what has my boyfriend cheated on me quiz
just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated
my girlfriend cheated on me with my best friend blog.linglinzhu.com cheat on my girlfriend
my husband cheated why women cheat affairs with married men
women looking to cheat site my wife cheated on me now what