Akdoğan İvanov ile bir araya geldi

Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Makedonya Cumhurbaşkanı İvanov ile bir araya geldi.ÜSKÜP (AA) – Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Makedonya Cumhurbaşkanı Gyorge İvanov ile bir araya geldi. Makedonya Cumhurbaşkanlığında İvanov’un makamında gerçekleşen görüşme yaklaşık 45 dakika sürdü. Görüşme, görüntü alınmasının ardından basına kapalı devam etti. Görüşmede Türkiye’nin Üsküp Büyükelçisi Ömür Şölendil, AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü […]

Eklenme: 9 Kasım 2015 - 12:41 / Son Güncelleme: 9 Kasım 2015 - 12:41 / Editör: BIK

Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Makedonya Cumhurbaşkanı İvanov ile bir araya geldi.ÜSKÜP (AA) – Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Makedonya Cumhurbaşkanı Gyorge İvanov ile bir araya geldi.

Makedonya Cumhurbaşkanlığında İvanov’un makamında gerçekleşen görüşme yaklaşık 45 dakika sürdü. Görüşme, görüntü alınmasının ardından basına kapalı devam etti.

Görüşmede Türkiye’nin Üsküp Büyükelçisi Ömür Şölendil, AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı, Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon (BYEGM) Genel Müdürü Cemalettin Haşimi, TRT Genel Müdürü Şenol Göka ve AA Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dr. Şaban Kızıldağ da hazır bulundu.

Başbakan Yardımcısı Akdoğan, İvanov’u ziyareti sonrasında Anadolu Ajansının (AA) Makedonca haber yayınına başlaması ve yeni yayın merkezinin açılışı dolayısıyla düzenlenecek törene katılacak.

Muhabir: İlkay Güder-Besar Ademi

AMT