Akdoğan’dan başsağlığı mesajı

Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Şanlıurfa’daki trafik kazasında yaşamını yitiren Japon gazeteci Takaya’nın yakınlarının acısını paylaştı.Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Şanlıurfa’dan Akçakale’ye giderken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Japon gazeteci Kazumi Takaya’nın yakınlarının ve Japon halkının acısını paylaştığını bildirdi. Akdoğan, Twitter’daki hesabından Türkçe ve Japonca olarak paylaştığı mesajda, “22 yıldır ülkemizde yaşayan gazeteci Kazumi Takaya, geçirdiği kazada hayatını […]

Eklenme: 30 Ocak 2015 - 10:10 / Son Güncelleme: 30 Ocak 2015 - 10:10 / Editör: BIK

Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Şanlıurfa’daki trafik kazasında yaşamını yitiren Japon gazeteci Takaya’nın yakınlarının acısını paylaştı.Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Şanlıurfa’dan Akçakale’ye giderken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Japon gazeteci Kazumi Takaya’nın yakınlarının ve Japon halkının acısını paylaştığını bildirdi.

Akdoğan, Twitter’daki hesabından Türkçe ve Japonca olarak paylaştığı mesajda, “22 yıldır ülkemizde yaşayan gazeteci Kazumi Takaya, geçirdiği kazada hayatını kaybetti. Yakınlarının ve Japon halkının acısını paylaşıyoruz” ifadesine yer verdi.

Akdoğan’ın Japonca yazdığı mesajda, “Huzur içinde istirahat etmesi için dua ediyoruz” ifadesi de yer aldı.

Terör örgütü IŞİD’in elindeki Ürdünlü pilot ve Japon gazetecinin serbest bırakılacağı yönündeki haberler üzerine Akçakale’ye gelen yabancı gazetecilere tercümanlık yaptığı öğrenilen Takaya, Şanlıurfa-Akçakale karayolunda, bulunduğu aracın, önünde seyreden kamyona arkadan çarpması sonucu hayatını kaybetmişti.

Muhabir: A. Eda Ünlü Özen

i had a dream that my boyfriend cheated on me turbofish.com has my boyfriend cheated on me quiz
i had a dream that my boyfriend cheated on me i cheated on my boyfriend now what has my boyfriend cheated on me quiz
why do i want my wife to cheat on me how do you know your wife cheated why do i want to cheat on my wife