Alabora olan teknedeki 2 kişinin cesedine ulaşıldı

Samsun Bafra’da teknenin alabora olması sonucu gölde kaybolan 6 kişiden 2’sinin cesedine ulaşıldı. SAMSUN (AA) – Bafra ilçesinde avlanmak için Gıcı Gölü’ne açılan ve fırtına nedeniyle alabora olan tekneden göle düşerek kaybolan 6 kişiden 2’sinin daha cesedine ulaşıldı. Deniz polisi ekiplerinin gölde yürüttüğü çalışmalarda, kayıp kişilerden Muharrem Türkmen (37) ile Niyazi Türkmen’in (30) cesetleri dalgıçlarca bulundu. Cesetler, ambulansla Bafra […]

Eklenme: 11 Ocak 2015 - 16:17 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:18 / Editör: BIK

Samsun Bafra’da teknenin alabora olması sonucu gölde kaybolan 6 kişiden 2’sinin cesedine ulaşıldı.

SAMSUN (AA) – Bafra ilçesinde avlanmak için Gıcı Gölü’ne açılan ve fırtına nedeniyle alabora olan tekneden göle düşerek kaybolan 6 kişiden 2’sinin daha cesedine ulaşıldı.

Deniz polisi ekiplerinin gölde yürüttüğü çalışmalarda, kayıp kişilerden Muharrem Türkmen (37) ile Niyazi Türkmen’in (30) cesetleri dalgıçlarca bulundu. Cesetler, ambulansla Bafra Devlet Hastanesi morguna gönderildi.

Yetkililer, teknedeki 7 kişinin avlanmak için bölgeye geldiğini, geceyi göl çevresindeki bir kulübede geçirdikten sonra sabaha karşı tekneyle göle açıldıklarını bildirdi.

Dalgıçlar, göldeki aramalar sırasında bir pompalı tüfek buldu. Tüfeğin, avda kullanılmak üzere teknede olduğu tahmin ediliyor.

“Kuş ve balık avlamak için göle açılmışlar”

Kayıp kişilerden Bilgin Namlı’nın dayısı Murat Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknedekilerin kuş ve balık avlamak için göle açıldıklarını, dönüş yolunda teknenin alabora olduğunu söyledi.

Umutlu bir bekleyişi sürdürdüklerini anlatan Aydın, teknenin alabora olmasına, birkaç gündür devam eden fırtınanın neden olabileceğini kaydetti. 

Alabora olan tekneden düşen kişilerden Dursun Namlı’nın (30) cesedi daha önce çevre sakinlerince bulunmuştu. Ekipler, gölde kaybolan Yunus Emre Erol  (20), Yunus Semiz (38), Bilgin Namlı (15), ve Mehmet Ali Semiz’i (35) arama çalışmalarını sürdürüyor.

Öte yandan olayın duyulmasının ardından göl kenarına gelen kaybolan kişilerin yakınlarının endişeli bekleyişleri sürüyor.

i cheated on my boyfriend should i tell him scottdangelo.com help i cheated on my boyfriend