“Ali Baba ve 7 Cüceler”

Yönetmen ve Oyuncu Cem Yılmaz:”Bizim sitilimizde, önce ‘şiki şiki baba’yı bulayım, sonra etrafında film yapalım diye bir dünyamız yok.”İSTANBUL (AA) – Komedyen, oyuncu, senarist ve yönetmen Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği, “Ali Baba ve 7 Cüceler” filminin basın gösterimi yapıldı. Filmde, “Boris Mancov” ve “Ali Şenay” adlı iki ayrı karakteri canlandıran Yılmaz, Kanyon AVM’de gerçekleştirilen gösterimin […]

Eklenme: 11 Kasım 2015 - 16:51 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 22:52 / Editör: BIK

Yönetmen ve Oyuncu Cem Yılmaz:”Bizim sitilimizde, önce ‘şiki şiki baba’yı bulayım, sonra etrafında film yapalım diye bir dünyamız yok.”İSTANBUL (AA) – Komedyen, oyuncu, senarist ve yönetmen Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği, “Ali Baba ve 7 Cüceler” filminin basın gösterimi yapıldı.

Filmde, “Boris Mancov” ve “Ali Şenay” adlı iki ayrı karakteri canlandıran Yılmaz, Kanyon AVM’de gerçekleştirilen gösterimin ardından soruları yanıtlayarak, filmin Sofya’da çekildiğini aktardı.

Cem Yılmaz, Sofya’da çok başarılı ve çalışkan insanlara rastladıklarını kaydederek, 8 haftada tamamlanan çekimlerin ardından İstanbul’a döndüklerini belirtti.

Filmin, eğlence sinemasının güzel bir örneği olduğuna değinen Yılmaz, “Bir standardımız, bir prodüksiyon anlayışımız var. Onu devam ettirmeyi hedefledik. Hedeflediğim kadar oldu film” dedi.

Anadolu Ajansı

MU