Asılsız haber sunan spiker işten çıkarıldı

Radyoda, Taksim’de bomba patladığı yönünde haber sunan spikerin işine son verildi…İSTANBUL (AA) – Taksim’de bomba patladığı yönünde haber sunan Best FM spikeri, işten çıkarıldı. Best FM’den konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, saat 10.56’da haber spikeri Ceren Kerimoğlu’nun, hiçbir talimat ve onay olmaksızın, haberin doğruluğunu teyit etmeden “Taksim’de bomba” haberini verdiği belirtildi. Açıklamada, “Hemen ardından ise […]

Eklenme: 11 Eylül 2015 - 17:53 / Son Güncelleme: 11 Eylül 2015 - 17:53 / Editör: BIK

Radyoda, Taksim’de bomba patladığı yönünde haber sunan spikerin işine son verildi…İSTANBUL (AA) – Taksim’de bomba patladığı yönünde haber sunan Best FM spikeri, işten çıkarıldı.

Best FM’den konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, saat 10.56’da haber spikeri Ceren Kerimoğlu’nun, hiçbir talimat ve onay olmaksızın, haberin doğruluğunu teyit etmeden “Taksim’de bomba” haberini verdiği belirtildi.

Açıklamada, “Hemen ardından ise haberin yanlış olduğu teyit edilip saat 11.20’de yayında düzeltme yapılmıştır. Ceren Kerimoğlu’nun şirketimiz ile ilişiği kesilmiş olup, bu yanlış haberden dolayı kamuoyundan ve dinleyicilerimizden özür dileriz” ifadelerine yer verildi.

Muhabir: Fikriye Susam Uyar
Yayınlayan: Berin Alpaslan Gökçe

MK

just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated
just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated
my husband cheated women who want to cheat affairs with married men