Avrupa’da yılın golü adayları belli oldu

10 golün yarıştığı oylamanın sonuçları 27 Ağustos’ta açıklanacakANKARA (AA) – UEFA, 2014-15 sezonunda Avrupa’da yılın golü seçilmek için yarışacak 10 adaylık listeyi açıkladı. UEFA’dan yapılan açıklamaya göre, UEFA’nın futbol kurulu ve teknik gözlemcileri, UEFA.com’un yazarları, muhabirleri ve editörlerince belirlenen Avrupa’da yılın golü adaylarının sayısını 10’a düşürdü. Futbolseverler, 2014-15 sezonunda kulüp ve milli takım düzeyindeki UEFA […]

Eklenme: 27 Temmuz 2015 - 20:23 / Son Güncelleme: 27 Temmuz 2015 - 20:23 / Editör: BIK

10 golün yarıştığı oylamanın sonuçları 27 Ağustos’ta açıklanacakANKARA (AA) – UEFA, 2014-15 sezonunda Avrupa’da yılın golü seçilmek için yarışacak 10 adaylık listeyi açıkladı.

UEFA’dan yapılan açıklamaya göre, UEFA’nın futbol kurulu ve teknik gözlemcileri, UEFA.com’un yazarları, muhabirleri ve editörlerince belirlenen Avrupa’da yılın golü adaylarının sayısını 10’a düşürdü.

Futbolseverler, 2014-15 sezonunda kulüp ve milli takım düzeyindeki UEFA organizasyonlarında atılan en güzel golü belirlemek için 25 Ağustos’a kadar oy kullanabilecek. Oylama sonuçları, 27 Ağustos’ta Monaco’da yapılacak UEFA Şampiyonlar Ligi grupları kura çekimi öncesinde duyurulacak.

Avrupa’da yılın golü oylamasına katılan 10 aday şöyle:

Robbie Muirhead (İskoçya 19 Yaş Altı Milli Takımı)

Cristiano Ronaldo (Real Madrid)

Lionel Messi (Barcelona)

Vasyl Kobin (Metalist Kharkiv)

Aaron Ramsey (Arsenal)

Erik Lamela (Tottenham)

Kevin De Bruyne (Wolfsburg)

Mariam Abdulai Toloba (Belçika 17 Yaş Altı Kadınlar Milli Takımı)

Antunes (Dinamo Kiev)

Neymar (Barcelona)

Muhabir: Hüseyin Burak Demirer
Yayınlayan: Yasin Tuncer

MK

why do i want my wife to cheat on me how do you know your wife cheated why do i want to cheat on my wife