Ayşe’yi oyun oynarken dalgalar yuttu

Antalya Demre’de abisi ve kuzeniyle sahile oynamaya giden iki yaşındaki Ayşe Yabacı, dalgalara kapılarak yaşamını yitirdi.Dün, Antalya’dan Demre’ye akraba ziyareti için gelen Mehmet Taner Yabacı ve Naile Yabacı çiftinin çocukları Ayşe Yabacı (2), Arda Yabacı (4) ve kuzenleri Orhan Çalık (4) evin yakınında oynamaya başladı. Sahile dolaşmak için çıkan Mehmet Taner Yabacı, kızı Ayşe’nin evin […]

Eklenme: 9 Mart 2015 - 09:48 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

Antalya Demre’de abisi ve kuzeniyle sahile oynamaya giden iki yaşındaki Ayşe Yabacı, dalgalara kapılarak yaşamını yitirdi.Dün, Antalya’dan Demre’ye akraba ziyareti için gelen Mehmet Taner Yabacı ve Naile Yabacı çiftinin çocukları Ayşe Yabacı (2), Arda Yabacı (4) ve kuzenleri Orhan Çalık (4) evin yakınında oynamaya başladı. Sahile dolaşmak için çıkan Mehmet Taner Yabacı, kızı Ayşe’nin evin önünde olmadığını fark etti.

Evin çevresinde Ayşe’yi aramaya başlayan baba, polise haber verdi. O sırada balık avlayan Hüseyin Cansev ve küçük kızın babası denizde kırmızı bir cisim gördü. Dalgaların kıyıya vurduğu Ayşe’nin cesediyle karşılaşan baba Yabacı, sinir krizi geçirdi.

Emniyet ekipleri ve çevredekilerin yardımıyla kıyıya çekilen Ayşe’nin cansız bedeni otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumuna sevk edildi.

AA- Ecem Ağma

MU

dream that i cheated on my boyfriend site i cheated on my boyfriend quotes
i cheated on my boyfriend with a black guy i cheated on my boyfriend quotes i cheated on my boyfriend what do i do
just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated
my girlfriend cheated on me should i take her back open did my girlfriend cheat on me
marriage affairs developersalley.com wife cheat
my husband cheated click affairs with married men
cheat women wives that cheat cheat women