Aziz Yıldırım’a 60 gün ceza

PFDK, Fenerbahçe Başkanı’na 60 gün hak mahrumiyeti ve 40 bin lira ceza verdiİSTANBUL (AA) – Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a 60 gün hak mahrumiyeti ve 40 bin lira para cezası verdi. TFF’den yapılan açıklamaya göre Yıldırım, sportmenliğe aykırı açıklamalarından dolayı iki aylık bir cezayla karşı karşıya […]

Eklenme: 3 Mart 2015 - 17:22 / Son Güncelleme: 3 Mart 2015 - 17:22 / Editör: BIK

PFDK, Fenerbahçe Başkanı’na 60 gün hak mahrumiyeti ve 40 bin lira ceza verdiİSTANBUL (AA) – Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a 60 gün hak mahrumiyeti ve 40 bin lira para cezası verdi.

TFF’den yapılan açıklamaya göre Yıldırım, sportmenliğe aykırı açıklamalarından dolayı iki aylık bir cezayla karşı karşıya kaldı.

Yıldırım, sarı-lacivertli takımın 8 Mart Pazar günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Galatasaray ile yapacağı derbi maçı statta izleyemeyecek.

Bu arada Spor Toto 2. Lig temsilcisi Pendikspor’un kaleci antrenörü Veysel Beşik, 12 maç ve 7 bin 200 lira ile cezalandırıldı.

Muhabir: Serdal Kalaycı
Yayınlayan: Yasin Tuncer

MK

should i cheat on my husband thebaileynews.com i told my husband i cheated on him
i cheated on my boyfriend should i tell him scottdangelo.com help i cheated on my boyfriend
i cheated on my boyfriend should i tell him has my boyfriend cheated on me quiz help i cheated on my boyfriend
my girlfriend cheated on me should i take her back 2minapp.azurewebsites.net did my girlfriend cheat on me
marriage affairs married affairs sites will my husband cheat again