Bakanlar Kurulu Toplantısı sona erdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Bakanlar Kurulu Toplantısı sona erdi.ANKARA Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda, Erdoğan başkanlığında yapılan ikinci toplantı, yaklaşık 9 saat sürdü. Toplantıya, genel seçimler nedeniyle istifa eden bakanların yerine getirilen Adalet Bakanı Kenan İpek, İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin ilk kez katıldı. İpek, Öztürk ve Bilgin, Bakanlar Kurulu […]

Eklenme: 9 Mart 2015 - 20:45 / Son Güncelleme: 9 Mart 2015 - 20:45 / Editör: BIK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Bakanlar Kurulu Toplantısı sona erdi.ANKARA

Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda, Erdoğan başkanlığında yapılan ikinci toplantı, yaklaşık 9 saat sürdü.

Toplantıya, genel seçimler nedeniyle istifa eden bakanların yerine getirilen Adalet Bakanı Kenan İpek, İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin ilk kez katıldı. İpek, Öztürk ve Bilgin, Bakanlar Kurulu Toplantısı’ndan kısa bir süre ayrılarak TBMM’de yemin etti.

Bu arada Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk de Süleyman Şah Türbesi’nin taşınması ve F-4 uçakları konusunda Kurul’a brifing verdi. Komutanlar, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda yaklaşık 4 saat kaldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki ilk Bakanlar Kurulu Toplantısı 19 Ocak 2015’te yapılmıştı.

Muhabir: A. Eda Ünlü Özen / AA

RE

dream that i cheated on my boyfriend site i cheated on my boyfriend quotes
why do i want my wife to cheat on me brokenwrenchbrewing.com why do i want to cheat on my wife