Başbakan Yıldırım, Vezneciler esnafını ziyaret etti

Başbakan Binali Yıldırım, terör saldırısının gerçekleştiği Vezneciler’de esnafa “geçmiş olsun” ziyaretinde bulundu. Başbakan Yıldırım, şehit polisler Gökhan Topçu ve Kadir Cihan Karagözlü için Fatih Camisi’nde kılınan cenaze namazına katıldıktan sonra saldırının gerçekleştiği Vezneciler Şehzadebaşı Caddesi’ne geldi. Burada, saldırıda hasar gören iş yerlerinin sahipleriyle selamlaşan ve sohbet eden Yıldırım, geçmiş olsun dileklerini iletti. Başbakan Binali Yıldırım’a İçişleri Bakanı […]

Eklenme: 8 Haziran 2016 - 15:45 / Son Güncelleme: 8 Haziran 2016 - 15:45 / Editör: Oğuz AKÇAKOCA
Başbakan Binali Yıldırım, terör saldırısının gerçekleştiği Vezneciler'de esnafa "geçmiş olsun" ziyaretinde bulundu. ( İsa Terli - Anadolu Ajansı )
Başbakan Binali Yıldırım, terör saldırısının gerçekleştiği Vezneciler’de esnafa “geçmiş olsun” ziyaretinde bulundu.

Başbakan Yıldırım, şehit polisler Gökhan Topçu ve Kadir Cihan Karagözlü için Fatih Camisi’nde kılınan cenaze namazına katıldıktan sonra saldırının gerçekleştiği Vezneciler Şehzadebaşı Caddesi’ne geldi.

Burada, saldırıda hasar gören iş yerlerinin sahipleriyle selamlaşan ve sohbet eden Yıldırım, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başbakan Binali Yıldırım’a İçişleri Bakanı Efkan Ala, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci de eşlik etti.

Yıldırım, patlamanın gerçekleştiği yere de giderek, buradaki vatandaşlarla selamlaşarak, “geçmiş olsun” dedi. AA