Başkent’te “Paralel Devlet Yapılanması” operasyonu

Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri “Paralel Devlet Yapılanması” ile ilişkili olduğu öne sürülen 4 eğitim kurumunda arama başlattıANKARA (AA) – Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri “Paralel Devlet Yapılanması” ile ilişkili olduğu öne sürülen 4 eğitim kurumunda arama başlattı. Aramaları engellemeye çalışan bir kişi gözaltına alındı. AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, “Fetullahçı […]

Eklenme: 21 Eylül 2015 - 17:45 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:14 / Editör: BIK

Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri “Paralel Devlet Yapılanması” ile ilişkili olduğu öne sürülen 4 eğitim kurumunda arama başlattıANKARA (AA) – Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri “Paralel Devlet Yapılanması” ile ilişkili olduğu öne sürülen 4 eğitim kurumunda arama başlattı. Aramaları engellemeye çalışan bir kişi gözaltına alındı.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, “Fetullahçı Terör Örgütü” soruşturması kapsamında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının talebi ve mahkeme kararı doğrultusunda, Terörle Mücadele Şubesi ekipleri adresleri önceden belirlenen eğitim kurumlarında eş zamanlı arama gerçekleştirdi.

Karar doğrultusunda, Özel Samanyolu Eğitim Kurumları, Özel Atlantik Ahmet Ulusoy kampüsü, Özel Nurettin Topçu İlköğretim Okulları ile Atlantik Eğitim Kurumları’nda yapılan aramalarda, çeşitli evrak, bilgisayar ve harddisklere el konuldu.

Özel Atlantik Ahmet Ulusoy kampüsündeki aramaları engellemeye çalışan bir kişi de gözaltına alındı.

Muhabir: Sertaç Bulur

MFK

just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated
i cheated on my boyfriend should i tell him scottdangelo.com help i cheated on my boyfriend
my girlfriend cheated on me should i take her back open did my girlfriend cheat on me
marriage affairs developersalley.com wife cheat
cheat women what makes married men cheat cheat women
women looking to cheat cheat women my wife cheated on me now what
marriage affairs married affairs sites will my husband cheat again
marriage affairs survivingediscovery.com will my husband cheat again