Beşiktaş-Liverpool maçına Sloven hakem

– UEFA Avrupa Ligi 2. tur rövanş maçını Slovenya Futbol Federasyonu’ndan Skomina yönetecek İSTANBUL (AA) – Beşiktaş’ın İngiliz ekibi Liverpool ile yapacağı UEFA Avrupa Ligi 2. tur rövanş maçını, Slovenya Futbol Federasyonu’ndan Damir Skomina yönetecek. Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, 26 Şubat Perşembe günü Atatürk Olimpiyat Stadı’nda yapılacak Beşiktaş-Liverpool karşılaşmasında, Skomina’nın yardımcılıklarını Jure Praprotnik ile Robert Vukan yapacak.  […]

Eklenme: 24 Şubat 2015 - 11:02 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

– UEFA Avrupa Ligi 2. tur rövanş maçını Slovenya Futbol Federasyonu’ndan Skomina yönetecek

İSTANBUL (AA) – Beşiktaş’ın İngiliz ekibi Liverpool ile yapacağı UEFA Avrupa Ligi 2. tur rövanş maçını, Slovenya Futbol Federasyonu’ndan Damir Skomina yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, 26 Şubat Perşembe günü Atatürk Olimpiyat Stadı’nda yapılacak Beşiktaş-Liverpool karşılaşmasında, Skomina’nın yardımcılıklarını Jure Praprotnik ile Robert Vukan yapacak. 

İlave yardımcı hakem olarak Matej Jug ve Slavko Vincic’in görev alacakları karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Andraz Kovacic olacak.

dream that i cheated on my boyfriend gpatterson.com i cheated on my boyfriend quotes
my girlfriend cheated on me with my best friend go cheat on my girlfriend