BİK Mardin Şubesi`nden ücretsiz gazete standı

Yerel gazetelerin okunurluklarını ve prestijlerini artırmak için düğmeye basan Basın İlan Kurumu Mardin Şubesi, kentin farklı noktalarına gazetelerin ücretsiz olarak vatandaşa ulaştırıldığı gazete standı açtı.Mardin’in büyükşehir olmasıyla beraber 2 Mayıs’ta kurulan Basın İlan Kurumu Mardin Şubesi, “Sarı basın kartı projesi, gazetelerin dijital ortama geçmesi, gazetelerin renkli basılması ve Barkod” uygulamalarının ardından şimdi de gazetelerin okunurluklarını […]

Eklenme: 28 Ocak 2015 - 13:23 / Son Güncelleme: 28 Ocak 2015 - 13:23 / Editör: BIK

Yerel gazetelerin okunurluklarını ve prestijlerini artırmak için düğmeye basan Basın İlan Kurumu Mardin Şubesi, kentin farklı noktalarına gazetelerin ücretsiz olarak vatandaşa ulaştırıldığı gazete standı açtı.Mardin’in büyükşehir olmasıyla beraber 2 Mayıs’ta kurulan Basın İlan Kurumu Mardin Şubesi, “Sarı basın kartı projesi, gazetelerin dijital ortama geçmesi, gazetelerin renkli basılması ve Barkod” uygulamalarının ardından şimdi de gazetelerin okunurluklarını ve prestijlerini artırmak için düğmeye bastı.

Kentin farklı noktalarına gazetelerin ücretsiz olarak vatandaşlara ulaştırıldığı gazete standı açan Basın İlan Kurumu Mardin Şube Müdür Vekili Adnan Günbegi, çalışmalarıyla ilgili gazetecilere bilgi verdi.

Yerel gazeteleri yarına hazırlamak adına başlattıkları çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Günbegi, “2015’de yeni projelerle daha iyi hizmet vermek noktasında programlarımızı hazırladık. Özellikle yerel gazetelerimizin tanıtımı ve okunurluk oranını artırmak için harekete geçtik. Bunun için ilk önce tüm gazetelerimizin içinde bulunduğu bir stant hazırladık. Bu standımız her gün kentin farklı noktalarına olacak ve gazetelerimiz ücretsiz bir şekilde halka ulaştırılacaktır. Çevredeki esnafla birlikte yoldan geçenler vatandaşlarımız gündemi ücretsiz olarak yerel gazetelerden takip edebilecekler” diye konuştu.

Kampanya ile yerel gazetelerin abone ve bayiden satış rakamlarının arttırılması hedefleniyor.

Haber ve fotoğraf: BİK Mardin Şube Müdürlüğü

RE

cheat women robertsuk.com cheat women