BİK Şube Müdürü Kuru’dan Başsavcı’ya ziyaret

Basın İlan Kurumu (BİK) Kastamonu Şube Müdürü Yaşar Kuru, Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı ve Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet Hamdi Bayar’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.Kamu kurum ve kuruluşları ile basın arasında köprü vazifesi gören Basın İlan Kurumu’nun önemli bir görev üstlendiğini kaydeden Yaşar Kuru, Başsavcı Kantarcı’ya Kastamonu basın hakkında bilgi vererek, kurumun çalışmalarını anlattı. Kuru, […]

Eklenme: 10 Şubat 2015 - 13:10 / Son Güncelleme: 10 Şubat 2015 - 13:10 / Editör: BIK

Basın İlan Kurumu (BİK) Kastamonu Şube Müdürü Yaşar Kuru, Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı ve Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet Hamdi Bayar’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.Kamu kurum ve kuruluşları ile basın arasında köprü vazifesi gören Basın İlan Kurumu’nun önemli bir görev üstlendiğini kaydeden Yaşar Kuru, Başsavcı Kantarcı’ya Kastamonu basın hakkında bilgi vererek, kurumun çalışmalarını anlattı. Kuru, resmi ilan gelirinde Adalet Bakanlığı’na bağlı ilanların önemli bir potansiyel oluşturduklarını vurguladı.

BİK Şube Müdürü Yaşar Kuru’ya ziyaret için teşekkür eden Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı, Adliyeden gelen icra ve mahkeme ilanlarının yerel gazetelerde yayınlanmasının önemli olduğuna işaret ederek, yerel basının desteklenmesi gerektiğini kaydetti.

Kuru daha sonra Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet Hamdi Bayar’ın makamına geçerek Bayar’a Kastamonu’daki görevinde başarılar diledi.

Haber ve fotoğraf: BİK Kastamonu Şube Müdürlüğü

MFK

women wanting to cheat thesailersweb.com i cheated on my wife now what
my girlfriend cheated on me should i take her back 2minapp.azurewebsites.net did my girlfriend cheat on me
cheat women robertsuk.com cheat women
cheat women wives that cheat cheat women
women looking to cheat infidelity in marriage my wife cheated on me now what
marriage affairs women cheat on their husbands will my husband cheat again