Borç yapılandırmasında son gün 2 şubat

Yapılandırma başvuruları, hafta sonunda da kabul edilecekANKARA (AA) – İşveren ve sigortalı borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili 2 Şubat Pazartesi günü sona erecek müracaatların, hafta sonunda da kabul edileceği bildirildi. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Yadigar Gökalp İlhan, yaptığı yazılı açıklamada, işveren ve sigortalı borçlarının yapılandırılmasına ilişkin başvuru süresinin 2 Şubat’ta sona ereceğini hatırlattı. Müracaatlarda yoğunluk yaşanmaması […]

Eklenme: 30 Ocak 2015 - 18:12 / Son Güncelleme: 30 Ocak 2015 - 18:12 / Editör: BIK

Yapılandırma başvuruları, hafta sonunda da kabul edilecekANKARA (AA) – İşveren ve sigortalı borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili 2 Şubat Pazartesi günü sona erecek müracaatların, hafta sonunda da kabul edileceği bildirildi.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Yadigar Gökalp İlhan, yaptığı yazılı açıklamada, işveren ve sigortalı borçlarının yapılandırılmasına ilişkin başvuru süresinin 2 Şubat’ta sona ereceğini hatırlattı.

Müracaatlarda yoğunluk yaşanmaması ve herhangi bir mağduriyete neden olunmaması için önlem alındığını duyuran İlhan, hafta sonunda yapılandırma başvurularını kabul etmek üzere yeteri sayıda personel bulundurulacağını ifade etti.

Muhabir: Ferdi Türkten
Yayınlayan: Sedat Gök

MK

i dreamed my wife cheated on me cheat women reasons women cheat
my girlfriend cheated on me with my best friend my girlfriend thinks i cheated on her cheat on my girlfriend
cheat women robertsuk.com cheat women