Boydak Holding’e ‘Paralel Yapı’ operasyonu

Boydak Holding ve Melikşah Üniversitesi yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 11 kişi için gözaltı kararı çıkarıldı.KAYSERİ (AA) – Kayseri’de “Paralel Devlet Yapılanması” soruşturması kapsamında tanınmış iş adamlarına yönelik operasyon gerçekleştirildi. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, “nitelikli ve örgütlü yağma” suçlamasıyla başlatılan operasyon kapsamında Boydak Holding yöneticileri ve Melikşah Üniversitesi yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 11 iş adamı […]

Eklenme: 16 Eylül 2015 - 09:27 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:14 / Editör: BIK

Boydak Holding ve Melikşah Üniversitesi yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 11 kişi için gözaltı kararı çıkarıldı.KAYSERİ (AA) – Kayseri’de “Paralel Devlet Yapılanması” soruşturması kapsamında tanınmış iş adamlarına yönelik operasyon gerçekleştirildi.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, “nitelikli ve örgütlü yağma” suçlamasıyla başlatılan operasyon kapsamında Boydak Holding yöneticileri ve Melikşah Üniversitesi yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 11 iş adamı hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.

Polis ekipleri, belirlenen adreslere düzenlenen operasyonda 7 kişiyi gözaltına aldı. Hakkında yakalama kararı bulunan 4 kişi ise adreslerinde bulunamadı.

Muhabir: Tevfik Işık

MFK

why does my husband cheat read i want my husband to cheat
dream that i cheated on my boyfriend i cheated on my boyfriend how to get him back i cheated on my boyfriend quotes
women wanting to cheat my wife cheated on me now what do i do i cheated on my wife now what
my husband cheated women who want to cheat affairs with married men