Bunu bile çaldılar

İşitme engelli çocuğun “biyonik kulağı”nı çaldılar.Adana’da, doğuştan işitme engelli olduğu için “biyonik kulak” kullanan çocuğun işitme cihazı çalındı. Anne Ayşe Taş: “O cihazı çalan oğlumun geleceğini de çaldı” Adana’da, doğuştan işitme engelli olduğu için “biyonik kulak” ile duyabilen Yusuf Taş’ın cihazı çalındı. Merkez Yüreğir ilçesi 19 Mayıs Mahallesi’nde evlerinin önünde arkadaşlarıyla oynayan doğuştan işitme engelli […]

Eklenme: 17 Mart 2015 - 09:41 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

İşitme engelli çocuğun “biyonik kulağı”nı çaldılar.Adana’da, doğuştan işitme engelli olduğu için “biyonik kulak” kullanan çocuğun işitme cihazı çalındı.

Anne Ayşe Taş: “O cihazı çalan oğlumun geleceğini de çaldı”

Adana’da, doğuştan işitme engelli olduğu için “biyonik kulak” ile duyabilen Yusuf Taş’ın cihazı çalındı.

Merkez Yüreğir ilçesi 19 Mayıs Mahallesi’nde evlerinin önünde arkadaşlarıyla oynayan doğuştan işitme engelli 2 yaşındaki Yusuf Taş’ın duymasını sağlayan, halk arasında “biyonik kulak” olarak bilinen cochlear implant cihazı kimliği henüz belirlenemeyen kişi tarafından çalındı.

Anne Ayşe Taş, Köprübaşı Polis Merkezine giderek şikayetçi oldu.

Taş, oğlunun doğuştan işitme engelli olduğunu ifade ederek, “O cihazı çalan oğlumun geleceğini de çaldı. Oğlumun duyması için küpelerimi ve çeyizimi satarak o cihazı aldım. Umarım o cihaza oğlum tekrar kavuşur. Sadece oğlumun geleceği için yardım istiyorum. Yeni bir biyonik kulak için 12 bin liraya ihtiyacımız var. Cihazını alandan onu getirmesini istiyorum” dedi.

Polis ekipleri, olayla ilgili çalışma başlattı.

AA- Yusuf Koyun

MU

i dreamed my wife cheated on me cheat women reasons women cheat
marriage affairs developersalley.com wife cheat
cheat women what makes married men cheat cheat women