Çocuklar için polisiye hikaye serisi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ, çocuklara mahalle kültürünü aşılamak ve onların arkadaşlarıyla kaynaşmasını sağlamak amacıyla çocuk polisiye serisi hazırladı.İSTANBUL İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ, çocuklara mahalle kültürünü aşılamak ve onların arkadaşlarıyla kaynaşmasını sağlamak amacıyla çocuk polisiye serisi hazırladı. Kültür AŞ açıklamasına göre, Yazar Ahmet Ay’ın hayal gücü ve çizer Yahya Alakay’ın kalemiyle yayın dünyasına giriş […]

Eklenme: 20 Ekim 2015 - 11:29 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 22:52 / Editör: BIK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ, çocuklara mahalle kültürünü aşılamak ve onların arkadaşlarıyla kaynaşmasını sağlamak amacıyla çocuk polisiye serisi hazırladı.İSTANBUL

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ, çocuklara mahalle kültürünü aşılamak ve onların arkadaşlarıyla kaynaşmasını sağlamak amacıyla çocuk polisiye serisi hazırladı.

Kültür AŞ açıklamasına göre, Yazar Ahmet Ay’ın hayal gücü ve çizer Yahya Alakay’ın kalemiyle yayın dünyasına giriş yapan “Bizim Mahallenin Dedektifleri” isimli 5 kitaplık seride, “mahalle kültürü”, “dayanışma”, “yardımlaşma” ve “adalet” gibi değerler işleniyor.

Didaktik üsluba kapılmadan insani değerlere vurgu yapılan seride, olayların görünmeyen bir yüzü olabileceği, insanlara karşı ön yargılı olmamak gerektiği mesajı veriliyor.

“Kayıp Ekmek Operasyonu” ile başlayan “Tekini Arayan Ayakkabılar” ile devam eden serinin üçüncü kitabı “Eski Konağın Gizemi” yakında polisiye meraklısı çocuklarla buluşacak.

Seri daha sonra yayınlanacak olan iki kitapla tamamlanmış olacak.

Muhabir: Sefa Mutlu

MK

marriage affairs developersalley.com wife cheat
women looking to cheat site my wife cheated on me now what