Çok kuvvetli yağış ve fırtına bekleniyor

Meteoroloji kar erimesi, sel, su baskını, yıldırım, hortum, çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı uyardı.Antalya il merkezi ve batı ilçeleri için çok kuvvetli ve yer yer şiddetli yağış, Bodrum-Anamur arasında da denizlerde fırtına uyarısında bulunuldu. Antalya Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Bölgesel Tahmin ve Uyarı Merkezinden yapılan yazılı açıklamada, yağışların bu akşam saatlerinden itibaren il merkezi ve batı […]

Eklenme: 23 Şubat 2015 - 15:10 / Son Güncelleme: 23 Şubat 2015 - 15:10 / Editör: BIK

Meteoroloji kar erimesi, sel, su baskını, yıldırım, hortum, çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı uyardı.Antalya il merkezi ve batı ilçeleri için çok kuvvetli ve yer yer şiddetli yağış, Bodrum-Anamur arasında da denizlerde fırtına uyarısında bulunuldu.

Antalya Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Bölgesel Tahmin ve Uyarı Merkezinden yapılan yazılı açıklamada, yağışların bu akşam saatlerinden itibaren il merkezi ve batı ilçelerinde çok kuvvetli, yer yer şiddetli esmesinin beklendiği bildirildi.

Açıklamada, yağışların neden olabileceği kar erimesi, sel, su baskını, yıldırım, hortum, çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı vatandaşların ve yetkililerin tedbirli olması gerektiği kaydedildi.

– Denizlerde fırtına etkili olacak

Açıklamada, Bodrum-Anamur arasında denizlerde rüzgarın doğu ve güneydoğu yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde fırtına şeklinde esmesinin beklendiği vurgulandı.

Fırtınanın çarşamba günü öğle saatlerinden itibaren etkisini kaybedeceği belirtilen açıklamada, denizlerde havanın parçalı çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde olacağı kaydedildi.

Anadolu Ajansı – Süleyman Elcin

MFK

women wanting to cheat my wife cheated on me now what do i do i cheated on my wife now what
i cheated on my boyfriend should i tell him scottdangelo.com help i cheated on my boyfriend