Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya çocuklarıyla buluştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, çocukların olmadığı bir dünyanın ne kadar cansız ve ne kadar anlamsız olacağını hayal bile edemediğini belirterek, “Siz çocuklar hesapsız, yalansız sevginin adısınız.” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çocukların olmadığı bir dünyanın ne kadar kuru, ne kadar cansız ve ne kadar anlamsız olacağını hayal bile edemediğini belirterek, “Siz çocuklar hesapsız, riyasız, yalansız sevginin adısınız.” […]

Eklenme: 21 Nisan 2016 - 09:25 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:13 / Editör: BIK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, çocukların olmadığı bir dünyanın ne kadar cansız ve ne kadar anlamsız olacağını hayal bile edemediğini belirterek, “Siz çocuklar hesapsız, yalansız sevginin adısınız.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çocukların olmadığı bir dünyanın ne kadar kuru, ne kadar cansız ve ne kadar anlamsız olacağını hayal bile edemediğini belirterek, “Siz çocuklar hesapsız, riyasız, yalansız sevginin adısınız.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi‘nde, farklı ülkelerden38. TRT Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği için Türkiye’ye gelen çocuklarla bir araya geldi.

Erdoğan, yaptığı konuşmada, Külliye’ye gelerek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sevincini paylaşan çocuklara teşekkür etti.

Dünyada çocuklara armağan edilmiş tek milli bayram olan 23 Nisan coşkusunu farklı ülkelerden gelen çocuklarla yaşamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Erdoğan, “Konuşmalarıyla bizleri duygulandıran, hele hele şiiriyle bizleri duygusal bir noktaya getiren Azerbaycanlı evlatlarımızın, gösterileriyle bize güzel anlar yaşatan Kosova, Moğolistan ve Namibyalı evlatlarımızın gözlerinden öpüyorum. Burada bulunan tüm evlatlarımızı muhabbetle kucaklıyorum. İyi ki varsınız.” dedi.