DAEŞ’ten eğitime kısıtlama

Terör örgütü DAEŞ’in Musul’da kız öğrencilerin üniversitenin bazı bölümlerine kayıt yaptırmasını yasakladı.MUSUL (AA) – Terör örgütü DAEŞ’in Musul’da kız öğrencilerin Musul Üniversitesi’nin bazı bölümlerine kayıt yaptırmasını yasakladığı belirtildi. Iraklı aktivist Zenun Muhsin el-Bicari, DAEŞ’in Musul Üniversitesi’ne kendi adını verdiğini ve ormancılık, veterinerlik gibi bölümlerin ver aldığı ziraat ve hayvancılık fakültelerine kaydı erkek öğrencilerle sınırladığını söyledi. […]

Eklenme: 20 Eylül 2015 - 18:35 / Son Güncelleme: 20 Eylül 2015 - 18:35 / Editör: BIK

Terör örgütü DAEŞ’in Musul’da kız öğrencilerin üniversitenin bazı bölümlerine kayıt yaptırmasını yasakladı.MUSUL (AA) – Terör örgütü DAEŞ’in Musul’da kız öğrencilerin Musul Üniversitesi’nin bazı bölümlerine kayıt yaptırmasını yasakladığı belirtildi.

Iraklı aktivist Zenun Muhsin el-Bicari, DAEŞ’in Musul Üniversitesi’ne kendi adını verdiğini ve ormancılık, veterinerlik gibi bölümlerin ver aldığı ziraat ve hayvancılık fakültelerine kaydı erkek öğrencilerle sınırladığını söyledi.

Bicari, DAEŞ’in kız öğrencilere tıp fakültesinin tüm bölümlerine kayıt yapmasına izin verdiğini, temel bilimler ve insani bilimler fakültelerine kayıt yaptırmalarına ise yasakladığı ifade etti.

Irak’ın en önemli ikinci eğitim ve araştırma merkezi olan Musul Üniversitesi 1967 yılında kurulmuştu.

Muhabir: Ayşe Sümeyra Aydoğdu

MFK

women wanting to cheat my wife cheated on me now what do i do i cheated on my wife now what
my girlfriend cheated on me with my best friend my girlfriend thinks i cheated on her cheat on my girlfriend
i cheated on my boyfriend should i tell him scottdangelo.com help i cheated on my boyfriend