Dağda kaybolan turist 14 saat sonra bulundu

Cep telefonundan konumu belirlenen Alman turist, polis helikopteriyle kurtarıldıYürüyüş yaptığı sırada kaybolduğu anlaşılan Alman turist, cep telefonundan konumu belirlenerek bulundu. Kumluca ilçesindeki Adrasan bölgesinde biri Alman biri Türk iki arkadaşıyla yürüyüşe çıkan Tim Klein, yürüyüş sırasında arkadaşlarından geride kalınca dağlık ve ormanlık arazide kayboldu. Arkadaşlarının ihbarıyla olay yerine çok sayıda İl Afet ve Acil Durum […]

Eklenme: 19 Mart 2015 - 09:04 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

Cep telefonundan konumu belirlenen Alman turist, polis helikopteriyle kurtarıldıYürüyüş yaptığı sırada kaybolduğu anlaşılan Alman turist, cep telefonundan konumu belirlenerek bulundu.

Kumluca ilçesindeki Adrasan bölgesinde biri Alman biri Türk iki arkadaşıyla yürüyüşe çıkan Tim Klein, yürüyüş sırasında arkadaşlarından geride kalınca dağlık ve ormanlık arazide kayboldu. Arkadaşlarının ihbarıyla olay yerine çok sayıda İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü arama kurtarma ekipleri ile jandarma ekibi sevk edildi. Bu sırada turistin kullandığı cep telefonunun Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı aracılığıyla konumu belirlendi.

Antalya Emniyet Müdürlüğüne ait helikopterin de katıldığı ve yaklaşık 14 saat süren aramalar sonucunda Alman turist, kayalık bir alanda bulundu. Turist, helikopter ile kurtarılarak sağlık kontrolü yapılmak üzere hastaneye götürüldü.

Alman turist, kendisini kurtaran ekiplere teşekkür etti.

AA- Süleyman Elcin

MU

why do i want my wife to cheat on me open why do i want to cheat on my wife
my girlfriend cheated on me should i take her back link did my girlfriend cheat on me
women looking to cheat cheat women my wife cheated on me now what