Deniz üzerinde ödüllerini aldılar

MSC Cruises “All Stars of the Sea” teması ile denizin yıldızlarını ödüllendirdi. MSC Cruises 2,000’e yakın iş partnerine Batı Akdeniz’de düzenlediği 3 günlük gemi seyahatinde ödül töreni düzenledi ve dünyanın dört bir yanından gelen acente satış temsilcilerine Cruise eğitim semineri gerçekleştirdi.

Eklenme: 29 Kasım 2016 - 09:02 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 22:45 / Editör: Ferhat Esnek

29 ülkeden yaklaşık 200 gemi satış temsilcisinin da katılımı olan ödül töreninde, MSC’nin partneri olan havayolu şirketleri ve diğer turizm partnerleri ile birlikte yaklaşık 2,000’e yakın sektör profesyoneli yer aldı.

MSC Cruises CEO’su Bay Gianni Onorato, yaptığı açılış konuşmasında “Her yıl olduğu gibi, bizim için son derece önemli iş ortaklarımızı, gemimize getirip misafirlerimizle yapmış oldukları mükemmel çalışmalar için onları denizin üzerinde ödüllendirmekten son derece gururluyuz. All Stars of the Sea, operasyonel personelimiz, ticari-satış ekiplerimiz ve seyahat acentelerimizin birbirleriyle etkileşime girmeleri, karşılıklı olarak iş konularını tartışmalarını ve birbirlerinin hedeflerini daha fazla nasıl destekleyebileceklerini öğrendikleri benzersiz bir platform sunmaktadır. Düzenlediğimiz birçok iletişim panelleri ve heyecan verici etkinlikler sayesinde, mevcut ilişkilerimizi daha da geliştiriyor ve bir yıl daha hep birlikte büyüme çalışmalarımıza, burada bir start vermiş oluyoruz.

İtalya’nın Cenova limanından MSC Fantasia gemisi ile 13 Kasım’da yola çıkan MSC Cruises yöneticlleri ve partnerleri, Barselona ve Marsilya’yı gezdikten sonra yine 16 Kasım’da Cenova’ya dönerek bu keyifli buluşmanın finalini yaptılar. 15 Kasım Salı günü ise tüm dünyada MSC Cruises’ın başarılı partnerlerine ödülleri takdim edildi. MSC Cruises Türkiye ofisini temsilen Genel Müdür Necla Tuncel ve Satış-Operasyon Müdürü Burak Çalışkan katılarak, Türkiye’den ödül alan değerli acenteci partnerlerine seyahat boyunca eşlik ettiler.

MSC Cruises’ın Türkiye’de yaptıkları başarılı partnerlikten ötürü, ödüllendirdiği acenteler ve ödüllerin dağılımı şu şekilde gerçekleşti:
En iyi Münferit satış yapan acente – ETS Tur
En çok Grup satışı yapan acente- Arkas Turizm
En iyi Acente ağına sahip acente – Setur
En çok Online Satış yapan acente – Jolly Tur
En iyi çıkış yapan acente – YG Turizm
En çok MSC Yacht Club satışı yapan acente – Oyak Tur