Diriliş Postası yayın hayatına başladı

Bab-ı Ali’den taşınan basının yeni mekanlarından Basın Ekspres Yolu üzerinde, bir süredir devam eden hummalı çalışmanın sonuna gelindi.Rotatifler döndükçe döndü, mürekkep yalamış adamların, kadınların hazırladığı prova baskılar merdanelerden binlerce kez geçti. Sırt sırta katlanmış sayfalar birleşip katlandıktan sonra yürüyen bantlar üzerinde akmaya başladı. Nemli kağıdından, kurumamış mürekkebinden yayılan eşsiz kokusuyla Türkiye’de, 28 Şubat 2015 cumartesi […]

Eklenme: 9 Mart 2015 - 12:35 / Son Güncelleme: 9 Mart 2015 - 12:35 / Editör: BIK

Bab-ı Ali’den taşınan basının yeni mekanlarından Basın Ekspres Yolu üzerinde, bir süredir devam eden hummalı çalışmanın sonuna gelindi.Rotatifler döndükçe döndü, mürekkep yalamış adamların, kadınların hazırladığı prova baskılar merdanelerden binlerce kez geçti. Sırt sırta katlanmış sayfalar birleşip katlandıktan sonra yürüyen bantlar üzerinde akmaya başladı. Nemli kağıdından, kurumamış mürekkebinden yayılan eşsiz kokusuyla Türkiye’de, 28 Şubat 2015 cumartesi günü yeni bir gazete yayın hayatına başladı.
28 Şubat Darbesi’nin 18. yıldönümünde, günün ilk ışıklarıyla Asya’nın Avrupa’nın, Dicle’nin, Fırat’ın hatta Amazon’un, Kongo’nun, Ural’ın, Nil’in, Tuna’nın, Süveyş’in her iki yakasındaki bayilere ulaşan gazetenin adı Diriliş Postası. Gazeteci-Yazar Hakan Albayrak’ın genel yayın yönetmenliğinde yola çıkan Diriliş Postası, basın hayatına farklı bir renk katacak.
Turan Yıldızı, Balkan Ekspresi ve Şimali Kafkas Muhabiri başlıkları altında, bölgelere münhasır bölümlerin, sayfaların yer aldığı gazete, Osmanlı’dan sonra bağlantımızın koptuğu Balkanlar, Kafkaslar, Ortadoğu, Uzakdoğu, Afrika ve Amerika ile 100 yıl sonra iletişim köprüsü kurmayı hedefliyor.
6 kıtada belirlediği muhabirleriyle haber akışı sağlayan gazete, aralarında Müslüman, Hıristiyan ve Yahudi kökenlilerin bulunduğu sıradışı bir yazar kadrosuna sahip.

Kaynak: Diriliş Postası Basın Bülteni.

MK

i dreamed my wife cheated on me gerarprieto.com reasons women cheat
my girlfriend cheated on me with my best friend go cheat on my girlfriend