“Dropped” isimli tv şovu 10 can aldı

Arjantin’de Tv çekim ekibini taşıyan iki helikopterin havada çarpışması sonucu Arjantinli 2 pilot ile 8 Fransızın hayatını kaybettiği bildirildi.Ölen Fransızlar arasında ünlü sporcular Florence Arthaud, Camille Muffat ve Alexis Vastine’in de yer aldığı öğrenildi Arjantin’de “Dropped” isimli Tv şovunun çekimini yapan ekibi taşıyan iki helikopterin çarpışması sonucu 10 kişi yaşamını yitirdi. Yerel yetkililerin açıklamalarına göre, […]

Eklenme: 10 Mart 2015 - 09:27 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

Arjantin’de Tv çekim ekibini taşıyan iki helikopterin havada çarpışması sonucu Arjantinli 2 pilot ile 8 Fransızın hayatını kaybettiği bildirildi.Ölen Fransızlar arasında ünlü sporcular Florence Arthaud, Camille Muffat ve Alexis Vastine’in de yer aldığı öğrenildi

Arjantin’de “Dropped” isimli Tv şovunun çekimini yapan ekibi taşıyan iki helikopterin çarpışması sonucu 10 kişi yaşamını yitirdi.

Yerel yetkililerin açıklamalarına göre, Buenos Aires’in bin 170 kilometre kuzeybatısında Villa Castelli bölgesinde meydana gelen kazada helikopterlerde bulunan 10 kişiden kurtulan olmadı.

Kazada hayatını kaybedenlerden ikisinin Arajntinli pilotlar Juan Carlos Castillo ile Roberto Abate olduğu bildirildi.

Ölenlerden 8’inin ise Avrupa’da çeşitli ülkelerde gösterilen “Dropped” isimli Tv programını çeken 8 Fransız vatandaşı olduğu kaydedildi.

Ölen Fransızlardan üçünün ünlü sporcular Florence Arthaud, Camille Muffat ve Alexis Vastine olduğu öğrenildi.

Kazanın nedenine ilişkin ise açıklama yapılmadı. Çarpışmanın meydana geldiği bölgenin Arjantin ile Şili’yi ayıran Andes dağları olduğu ve seyrek yerleşim bulunduğu belirtildi.

AA- Mustafa Keleş

MU

my husband cheated click affairs with married men
women looking to cheat site my wife cheated on me now what