Edirneli bisikletçiler, üç ülkede pedal çevirdi

Dokuz bisikletçi, Türkiye’den başlayan gezileri kapsamında 10 saatte, Bulgaristan ve Yunanistan’da da tur attı.Edirneli bisikletçiler, Türkiye’den başladıkları tur kapsamında, Yunanistan ve Bulgaristan’da da pedal çevirdi. Edirne Doğa Sporları Derneği’nden (EDOSK) 9 bisikletçi hafta sonu Mimar Sinan Heykeli’nde buluştu. Bisikletçiler, yaklaşık 20 kilometre katettikten sonra Kapıkule Sınır Kapısı’ndan Bulgaristan’a geçti. Bulgaristan’ın Svilengrad ilçesinde bir süre pedal […]

Eklenme: 16 Mart 2015 - 15:49 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

Dokuz bisikletçi, Türkiye’den başlayan gezileri kapsamında 10 saatte, Bulgaristan ve Yunanistan’da da tur attı.Edirneli bisikletçiler, Türkiye’den başladıkları tur kapsamında, Yunanistan ve Bulgaristan’da da pedal çevirdi.

Edirne Doğa Sporları Derneği’nden (EDOSK) 9 bisikletçi hafta sonu Mimar Sinan Heykeli’nde buluştu. Bisikletçiler, yaklaşık 20 kilometre katettikten sonra Kapıkule Sınır Kapısı’ndan Bulgaristan’a geçti.

Bulgaristan’ın Svilengrad ilçesinde bir süre pedal çeviren EDOSK’lu bisikletçiler, Colorid Bisiklet Kulübü’nü ziyaret etti. Buradan Ormenia Sınır Kapısı’na ulaşan bisikletçiler gidonlarını Yunanistan’a çevirdi.

Arda Nehri boyunca pedal çeviren 9 bisikletçi, 90 kilometrelik, 10 saat süren ve üç ülkeyi kapsayan turlarını Pazarkule Sınır Kapısı’nda tamamladı.

AA- Salih Baran

MU

i had a dream that my boyfriend cheated on me turbofish.com has my boyfriend cheated on me quiz
women wanting to cheat my wife cheated on me now what do i do i cheated on my wife now what