Efsaneleri geride bıraktı

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde 67 gole ulaşan Cristiano Ronaldo, Real Madrid kulübünün bu ligde en çok gol atan futbolcusu olduMADRİD (AA) – UEFA Şampiyonlar Ligi’nde deplasmanda Malmö’ye karşı 2-0 galip gelen Real Madrid’in gollerini atan Cristiano Ronaldo, bu turnuvada İspanyol takımının formasıyla oynadığı 65 maçta 67 gole ulaştı. Real Madrid’in efsanevi futbolcularından Raul Gonzalez Blanco’nun 130 […]

Eklenme: 1 Ekim 2015 - 10:17 / Son Güncelleme: 1 Ekim 2015 - 10:17 / Editör: BIK

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde 67 gole ulaşan Cristiano Ronaldo, Real Madrid kulübünün bu ligde en çok gol atan futbolcusu olduMADRİD (AA) – UEFA Şampiyonlar Ligi’nde deplasmanda Malmö’ye karşı 2-0 galip gelen Real Madrid’in gollerini atan Cristiano Ronaldo, bu turnuvada İspanyol takımının formasıyla oynadığı 65 maçta 67 gole ulaştı.

Real Madrid’in efsanevi futbolcularından Raul Gonzalez Blanco’nun 130 maçta 66 golünü geçmeyi başaran 30 yaşındaki Ronaldo, İspanyol kulübünün tarihinde UEFA Şampiyonlar Ligi’nde en çok gol atan futbolcu unvanını eline geçirdi.

Ronaldo ayrıca Malmö’ye karşı attığı gollerle profesyonel futbol kariyerinde toplam gol sayısını da 501’e çıkarmış oldu. Cristiano Ronaldo, bu zamana kadar Real Madrid’le 323, Manchester United’la 118, Sporting Lizbon’la 5 ve Portekiz Milli Takımı’yla 55 gol attı.

Muhabir: Şenhan Bolelli

MFK

my girlfriend cheated on me with my best friend my girlfriend thinks i cheated on her cheat on my girlfriend
i cheated on my boyfriend should i tell him how to cheat on your boyfriend help i cheated on my boyfriend