Eğitime 3 ilde kar engeli

Etkili kar yağışı nedeniyle Samsun, Zonguldak ve Kastamonu’da eğitime ara verildi.amsun Valiliğinin açıklamasında, geceden bu yana etkisini artıran kar yağışı dolayısıyla il genelinde eğitim öğretim faaliyetinde bulunan ilk ve orta dereceli okulların 17 Şubat Salı ve 18 Şubat Çarşamba günleri tatil edildiği belirtildi. Açıklamada, ildeki kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engelli ve hamile personelin […]

Eklenme: 17 Şubat 2015 - 10:54 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:18 / Editör: BIK

Etkili kar yağışı nedeniyle Samsun, Zonguldak ve Kastamonu’da eğitime ara verildi.amsun Valiliğinin açıklamasında, geceden bu yana etkisini artıran kar yağışı dolayısıyla il genelinde eğitim öğretim faaliyetinde bulunan ilk ve orta dereceli okulların 17 Şubat Salı ve 18 Şubat Çarşamba günleri tatil edildiği belirtildi.

Açıklamada, ildeki kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engelli ve hamile personelin de söz konusu günlerde idari izinli sayılacağı kaydedildi.

Zonguldak

Zonguldak Valiliğinden yapılan açıklamada da yoğun kar yağışından dolayı merkez, bağlı belde ve köyler ile Kilimli ve Kozlu ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildiği bildirildi.

Engelli kamu görevlileri, hamileler ve kronik hastalığı bulunanların da bugün idari izinli sayılmasına karar verildi.

Kastamonu

Kastamonu’nun Abana, Bozkurt, İnebolu, Çatalzeytin ilçelerindeki tüm eğitim kurumları ile Doğanyurt ve Küre’deki taşımalı sistem kapsamındaki okullarda eğitime 1 gün ara verildi.

Cide’de ise taşımalı sistem kapsamındaki okulların 2 gün tatil edilmesi kararlaştırıldı.

Anadolu Ajansı

OVE

i had a dream that my boyfriend cheated on me click has my boyfriend cheated on me quiz
women wanting to cheat my wife cheated on me now what do i do i cheated on my wife now what
i cheated on my boyfriend should i tell him scottdangelo.com help i cheated on my boyfriend