Eğitime kar engeli

Kar yağışı nedeniyle Malatya’da, Adıyaman’da üç ilçede, Elazığ ise il genelinde okullar 16 Ocak 2015 Cuma tatil edildi. Adıyaman’da olumsuz hava koşulları nedeniyle 3 ilçede eğitime bir gün ara verildi. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, yoğun kar yağışı nedeniyle Sincik, Çelikhan ve Tut ilçelerinde ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitime 16 Ocak Cuma ara verildi. İlçelerde […]

Eklenme: 15 Ocak 2015 - 23:28 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:18 / Editör: BIK

Kar yağışı nedeniyle Malatya’da, Adıyaman’da üç ilçede, Elazığ ise il genelinde okullar 16 Ocak 2015 Cuma tatil edildi.
Adıyaman’da olumsuz hava koşulları nedeniyle 3 ilçede eğitime bir gün ara verildi.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, yoğun kar yağışı nedeniyle Sincik, Çelikhan ve Tut ilçelerinde ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitime 16 Ocak Cuma ara verildi.

İlçelerde kar yağışının yoğun şekilde devam ettiği bildirildi.

Elazığ

Elazığ’da olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bir gün ara verildiği bildirildi.

Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, il genelinde yoğun kar yağışı nedeniyle 16 Ocak Cuma Elazığ merkez ve ilçelerindeki tüm okullarda eğitim öğretime ara verildiği belirtildi.

Malatya

Malatya Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle, İl Hıfzıssıhha Kurulu kararı gereğince, il genelindeki ilkokul, ortaokul ve liselerde tedbir amacıyla eğitime yarın ara verildiği belirtildi.

Açıklamada, hamile, emzikli, engelli ve kronik hastalığı bulunan kamu görevlilerinin idari izinli sayılacağı kaydedildi.

my girlfriend cheated on me with my best friend my girlfriend thinks i cheated on her cheat on my girlfriend