Endoğan Adili kiralık olarak gönderildi

Galatasaray, genç oyuncusu Endoğan Adili’yi İsviçre 2. Lig ekiplerinden Wil 1900’e kiraladı.İSTANBUL Galatasaray, genç oyuncusu Endoğan Adili’yi İsviçre 2. Lig ekiplerinden Wil 1900’e kiraladı. Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ’den Borsa İstanbul’a yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yer alan açıklamada, “Profesyonel oyuncumuz Endoğan Adili’nin 2015-2016 futbol sezonu için Wil 1900 kulübüne geçici transferi konusunda […]

Eklenme: 5 Ağustos 2015 - 09:26 / Son Güncelleme: 5 Ağustos 2015 - 9:26 / Editör: BIK

Galatasaray, genç oyuncusu Endoğan Adili’yi İsviçre 2. Lig ekiplerinden Wil 1900’e kiraladı.İSTANBUL

Galatasaray, genç oyuncusu Endoğan Adili’yi İsviçre 2. Lig ekiplerinden Wil 1900’e kiraladı.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ’den Borsa İstanbul’a yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yer alan açıklamada, “Profesyonel oyuncumuz Endoğan Adili’nin 2015-2016 futbol sezonu için Wil 1900 kulübüne geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır” denildi.

Oyuncunun sarı-kırmızılı kulüpten aldığı ücretin 200 bin İsviçre Frangı’na tekabül eden kısmının, Wil 1900 tarafından karşılanacağı belirtildi.

Teknik direktörlüğünü Fuat Çapa’nın, futbol direktörlüğünü ise Erdal Keser’in üstlendiği İsviçre ekibi, Fenerbahçe’de sözleşmeleri sona eren Egemen Korkmaz ve Selçuk Şahin’i de kadrosuna katmıştı.

Muhabir: Mehmet Fatih Duman

MK

should i cheat on my husband thebaileynews.com i told my husband i cheated on him
dream that i cheated on my boyfriend gpatterson.com i cheated on my boyfriend quotes
my girlfriend cheated on me with my best friend my girlfriend thinks i cheated on her cheat on my girlfriend
women looking to cheat site my wife cheated on me now what