Erdoğan ailesinin acı günü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan’ın amcası Aziz Gülbaran’ın cenaze namazına katıldı.İSTANBUL (AA) – Erdoğan, Kısıklı’daki konutundan eşi Emine Erdoğan ile Fatih Camisi’ne geldi. Cenaze namazı öncesinde Emine Erdoğan ile kızları Sümeyye Erdoğan ve Esra Erdoğan Albayrak taziyeleri kabul etti. Burada öğle namazını kılan Erdoğan, ardından Gülbaran için kılınan cenaze namazına katıldı. AK Parti […]

Eklenme: 30 Eylül 2015 - 16:13 / Son Güncelleme: 30 Eylül 2015 - 16:13 / Editör: BIK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan’ın amcası Aziz Gülbaran’ın cenaze namazına katıldı.İSTANBUL (AA) – Erdoğan, Kısıklı’daki konutundan eşi Emine Erdoğan ile Fatih Camisi’ne geldi. Cenaze namazı öncesinde Emine Erdoğan ile kızları Sümeyye Erdoğan ve Esra Erdoğan Albayrak taziyeleri kabul etti.

Burada öğle namazını kılan Erdoğan, ardından Gülbaran için kılınan cenaze namazına katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, eski bakanlar Hayati Yazıcı, Lütfi Elvan, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı Berat Albayrak’ın da aralarında bulunduğu milletvekillerinin yanı sıra iş, sanat ve spor camiasından çok sayıda kişi de cenaze namazında yer aldı.

Erdoğan’ın yanında, “Kemal Efendi” diye tanınan Kemal Hut da saf tuttu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, cenaze namazının ardından Gülbaran’ın tabutuna omuz verdi.

Aziz Gülbaran’ın cenazesi Edirnekapı Mezarlığı’na defnedilecek.

Öte yandan, camide Fikriye Karaaslan, Sema Ballı ve Abuzer Akan’ın da cenaze namazları kılındı.

Muhabir: Andaç Hongur

MFK

i cheated on my boyfriend should i tell him scottdangelo.com help i cheated on my boyfriend