Erdoğan çiftinden Özgecan’ın ailesine taziye telefonu

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, hunhar bir cinayete kurban giden üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın ailesini telefonla arayarak, taziyelerini iletti. İSTANBUL (AA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, hunhar bir cinayete kurban giden üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın ailesini telefonla arayarak, taziyelerini iletti. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, acılı aileyi önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, […]

Eklenme: 14 Şubat 2015 - 20:19 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:18 / Editör: BIK

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, hunhar bir cinayete kurban giden üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın ailesini telefonla arayarak, taziyelerini iletti.

İSTANBUL (AA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, hunhar bir cinayete kurban giden üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın ailesini telefonla arayarak, taziyelerini iletti.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, acılı aileyi önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, akabinde de eşi Emine Erdoğan aradı.

Erdoğan çiftinin, Özgecan’ın annesi Songül Aslan ile yaptıkları görüşmede, cinayeti şiddetle kınadıklarını ve genç kızın vefatından son derece müteessir olduklarını ifade ederek, merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına da sabır ve metanet diledikleri öğrenildi.

Anne Aslan’ın da kendilerini ayrı ayrı arayarak ailenin acısını paylaşmalarından ve sergilenen duyarlılıktan dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a teşekkür ettiği kaydedildi.

Anadolu Ajansı

OVE

i dreamed my wife cheated on me cheat women reasons women cheat
just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated
i cheated on my boyfriend should i tell him scottdangelo.com help i cheated on my boyfriend