Erzurum’da kar yağışı başladı

Kar kalınlıkları Bitlis’te 39, Ağrı’da 23, Erzurum, Kars, Ardahan ve Muş’ta 3, Van’da 2 santimetre olarak ölçüldü.Gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 3 dereceyle Van, Ardahan, Kars ve Bitlis’te kaydedildi. Meteoroloji Tahmin ve Uyarı Merkezi yetkililerinden alınan bilgiye göre, Basra alçak basınç sisteminin etkisinde bulunan bölge genelinde havanın çok bulutlu ve aralıklı yağışlı geçeceği […]

Eklenme: 17 Mart 2015 - 09:20 / Son Güncelleme: 17 Mart 2015 - 9:20 / Editör: BIK

Kar kalınlıkları Bitlis’te 39, Ağrı’da 23, Erzurum, Kars, Ardahan ve Muş’ta 3, Van’da 2 santimetre olarak ölçüldü.Gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 3 dereceyle Van, Ardahan, Kars ve Bitlis’te kaydedildi.

Meteoroloji Tahmin ve Uyarı Merkezi yetkililerinden alınan bilgiye göre, Basra alçak basınç sisteminin etkisinde bulunan bölge genelinde havanın çok bulutlu ve aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Yağışların Erzincan, Iğdır ve Erzurum’un kuzey kesimlerinde yağmur, Kars, Ağrı, Ardahan ve Erzurum merkez ve güney kesimlerinde kar şeklinde olması bekleniyor.

Gece en düşük hava sıcaklığı Iğdır’da 3, Erzincan’da 2, Muş ve Hakkari’de sıfır, sıfırın altında olmak üzere Ağrı’da 1, Erzurum’da 2, Van, Ardahan, Kars ve Bitlis’te 3 derece ölçüldü.

Günün en yüksek hava sıcaklıklarının da Erzincan ve Iğdır’da 9, Hakkari’de 6, Van ve Muş’ta 5, Ağrı’da 4, Bitlis’te 3, Erzurum’da 2, Kars ve Ardahan’da 1 derece olacağı tahmin ediliyor.

Yağışların gün boyunca etkisini sürdüreceğini belirten meteoroloji yetkilileri, hava sıcaklığındaki artışa bağlı olarak yüksek kar örtüsünün bulunduğu eğimli ve dik yamaçlarda çığ tehlikesi beklendiğini, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğini bildirdi.

AA- Fahrettin Gök

MU

i cheated on my boyfriend with a black guy open i cheated on my boyfriend what do i do
why do i want my wife to cheat on me how do you know your wife cheated why do i want to cheat on my wife
i cheated on my boyfriend should i tell him has my boyfriend cheated on me quiz help i cheated on my boyfriend
women looking to cheat site my wife cheated on me now what