Esed güçlerinden “klor gazlı” saldırı

Rejim güçlerinin Suriyenin başkenti Şam’ın Cobar bölgesi ile Ayn Terma beldesine düzenlediği “klor gazlı” saldırılardan çok sayıda kişi etkilendi.ŞAM (AA) – Suriye’nin başkenti Şam’ın Cobar bölgesi ile Ayn Terma beldesinde rejim güçlerince atılan klor gazından çok sayıda kişinin etkilendiği bildirildi. AA muhabirinin sahra hastanesi yetkililerinden aldığı bilgiye göre, Esed güçleri, başkent Şam’ın doğusunda yer alan […]

Eklenme: 27 Temmuz 2015 - 12:24 / Son Güncelleme: 27 Temmuz 2015 - 12:24 / Editör: BIK

Rejim güçlerinin Suriyenin başkenti Şam’ın Cobar bölgesi ile Ayn Terma beldesine düzenlediği “klor gazlı” saldırılardan çok sayıda kişi etkilendi.ŞAM (AA) – Suriye’nin başkenti Şam’ın Cobar bölgesi ile Ayn Terma beldesinde rejim güçlerince atılan klor gazından çok sayıda kişinin etkilendiği bildirildi.

AA muhabirinin sahra hastanesi yetkililerinden aldığı bilgiye göre, Esed güçleri, başkent Şam’ın doğusunda yer alan Cobar bölgesi ile Ayn Terma beldesinde, sivillerin bulunduğu yerlere “klor gazlı” saldırılarda bulundu. Saldırılardan aralarında çocukların da bulunduğu çok sayıda kişi etkilendi.

Yetkililer, hastaneye getirilen kişilerde solunum yetmezliği, göz bebeklerinde küçülme ve kusma gibi belirtilerin görüldüğünü kaydetti.

Muhabir: Halit Süleyman

AMT

women wanting to cheat click i cheated on my wife now what
i cheated on my boyfriend should i tell him scottdangelo.com help i cheated on my boyfriend
my girlfriend cheated on me should i take her back 2minapp.azurewebsites.net did my girlfriend cheat on me