Esed rejimine ait savaş uçağı düştü: 35 ölü

Esed rejimine ait bir savaş uçağının İdlib’in Eriha ilçesindeki çarşıya düşmesi sonucu 35 sivil öldü.İDLİB (AA) – Esed ordusuna ait bir savaş uçağının İdlib’te muhaliflerin kontrolündeki Eriha ilçesindeki çarşıya düşmesi sonucu 35 sivilin öldüğü ve 120 kişinin de yaralandığı bildirildi. Eriha’daki sivil savunma yetkilisi Rami Kurabi, “Esed güçlerine ait bir savaş uçağının İdlib’in Eriha ilçesindeki […]

Eklenme: 3 Ağustos 2015 - 13:24 / Son Güncelleme: 3 Ağustos 2015 - 13:24 / Editör: BIK

Esed rejimine ait bir savaş uçağının İdlib’in Eriha ilçesindeki çarşıya düşmesi sonucu 35 sivil öldü.İDLİB (AA) – Esed ordusuna ait bir savaş uçağının İdlib’te muhaliflerin kontrolündeki Eriha ilçesindeki çarşıya düşmesi sonucu 35 sivilin öldüğü ve 120 kişinin de yaralandığı bildirildi.

Eriha’daki sivil savunma yetkilisi Rami Kurabi, “Esed güçlerine ait bir savaş uçağının İdlib’in Eriha ilçesindeki çarşıya düşmesi sonucu 35 sivilin yaşamını yitirdiğini 120 kişinin de yaralandığını” ifade etti.

Uçağın düştüğü yerde 6 binanın tamamen yerle bir olduğunu ifade eden Kurabi, sivil savunma ekiplerinin çok sayıda ölü ve yaralıyı yıkılan binaların enkazından çıkarttığını kaydetti.

Kurabi, uçağın düştüğü yerde sivil savunma ekiplerinin ağır iş makineleri yardımıyla enkaz kaldırma çalışması başlattığını dile getirdi.

Esed yönetimi ve muhaliflerden uçağın düşüş sebebiyle ilgili bir açıklama yapılmadı.

Muhabir: Halit Süleyman

AMT

i cheated on my boyfriend with a black guy i cheated on my boyfriend quotes i cheated on my boyfriend what do i do
my girlfriend cheated on me with my best friend blog.linglinzhu.com cheat on my girlfriend
marriage affairs click wife cheat
my husband cheated women who want to cheat affairs with married men
women looking to cheat cheat women my wife cheated on me now what