Eşinin hayatını kolaylaştırıyor

Eşiyle birlikte oto yıkama işini 5 yıldır yapan Kuşakçı, “Araba kullanmasını bilmesem de çok iyi araç yıkıyorum. En kısa sürede ehliyet alarak araç kullanmayı öğreneceğim” dedi.

Eklenme: 25 Ağustos 2016 - 09:42 / Son Güncelleme: 25 Ağustos 2016 - 9:42 / Editör: BIK

Erdem ÖZDEN- Ses Gazetesi(Aydın)- Didim’de eşiyle birlikte oto yıkama işi yapan Fadime Kuşakçı, eşinin hayatını kolaylaştırıyor. Eşiyle birlikte oto yıkama işini 5 yıldır yapan Kuşakçı, “Araba kullanmasını bilmesem de çok iyi araç yıkıyorum. En kısa sürede ehliyet alarak araç kullanmayı öğreneceğim” dedi.

Didim Efeler Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde eşi Mustafa Kuşakçı (48) ile birlikte 5 yıldır oto yıkama işi yapan Fadime Kuşakçı (48) kadınların her işi yapabileceğini bir kez daha gösterdi. 5 yıl önce eşi Mustafa Kuşakçı ile birlikte oto yıkama işine başlayan 2 çocuk annesi Fadime Kuşakçı akşamları ev işiyle, gündüzleri de eşiyle birlikte iş yerine gelerek araç yıkıyor. İş yerinin kendisi üzerinde olduğunu ve eşiyle beraber gündüzleri iş yerinde olduğunu belirten Fadime Kuşakçı “İş yerimizde araç yıkamanın yanı sıra oto kılıf ve aksesuar ürünleri satıyoruz. Çoğunlukla araç yıkama işi yapıyoruz. Bir aracın her türlü işini eşim olmasa da kendim tek başıma yapabiliyorum. Bir aracı 20 TL’ye yıkıyoruz ve 5 yıldır de evimize bu iş yerinden geçindiriyoruz. Araba kullanmasını bilmesem de çok iyi araç yıkıyorum. En kısa sürede ehliyet alarak araç kullanmayı öğreneceğim” dedi.

Mustafa Kuşakçı de eşinin yardımını ev dışında iş yerinde de gördüğünü belirterek “İşimiz zor, bayan mesleği değil ama eşim bu işin üstesinden de geldi. Bir personelin yapacağı her işi yapabiliyor. O nedenle 5 yıldır beraberiz. Eşim evimizin dışında da iş yerinde de her türlü işi yapabiliyor. Benim hem evimde hemde işimde hayatımı kolaylaştırıyor” şeklinde konuştu.