Evden çıkmadan bu haberi okuyun

Küçükçekmece’deki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde bugün düzenlenecek “Evrensel Aşure Matem Merasimi” nedeniyle bölgede bazı yollar trafiğe kapatılacak.İSTANBUL (AA) – İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde saat 10.00 ile 13.00 saatleri arasında düzenlenecek etkinlik nedeniyle bazı güzergahlarda değişikliğe gidilecek. Buna göre, saat 06.00’dan etkinlik bitimine kadar Halkalı Merkez Mahallesi, […]

Eklenme: 23 Ekim 2015 - 09:11 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:14 / Editör: BIK

Küçükçekmece’deki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde bugün düzenlenecek “Evrensel Aşure Matem Merasimi” nedeniyle bölgede bazı yollar trafiğe kapatılacak.İSTANBUL (AA) – İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde saat 10.00 ile 13.00 saatleri arasında düzenlenecek etkinlik nedeniyle bazı güzergahlarda değişikliğe gidilecek.

Buna göre, saat 06.00’dan etkinlik bitimine kadar Halkalı Merkez Mahallesi, Fatih Caddesi’nin Enfes Sokak ile Dereboyu Caddesi arasından kalan kısmında iki yönlü olarak araç geçişlerine izin verilmeyecek.

Aslı Sokak, Tığılay Caddesi, Fırat Sokak, Funda Sokak, Vişne Sokak, Köroğlu Sokak, Kiraz Sokak, Abay Caddesi, Zeynebiye Caddesi, Orhangazi Sokak, Barış Sokak, Hoşgörü Sokak, Erenler Sokak ve Tokel Sokak’ın Fatih Caddesi’ne çıkış kısımları tek taraflı ve geçici olarak trafiğe kapatılacak.

Halkalı Merkez Mahallesi, Fulya Sokak’ın Fatih Caddesi ile Orhangazi Sokak arasında kalan kısmı iki yönlü olarak araç trafiğine geçici olarak kapatılarak, araçlar alternatif güzergahlara yönlendirilecek.

Ayrıca, Fidan Sokak ve Faydalı Sokak’ın Fulya Sokak’a çıkış kısımları tek taraflı geçici olarak kapatılarak, araç geçişine izin verilmeyecek.

Muhabir: Uğur İslamoğlu

MFK