Facebook’un Hamburg’daki merkezine saldırı

Hamburg şehrinde yaklaşık 15-20 kişi, Facebook’un merkezine taşlar, gaz bombaları ve boya şişeleriyle saldırı düzenlediBERLİN – Hamburg’da yaklaşık 15-20 kişinin, Facebook’un merkezine taşlar, gaz bombaları ve boya şişeleriyle saldırı düzenlediği bildirildi. Hamburg Polisi’nden yapılan açıklamada, saldırı sonrası yaralanan olmadığı aktarılırken, saldırganların yaya olarak olay yerinden kaçtıkları kaydedildi. Duvarlara sprey boyayla “Facebook’u beğenme” yazdıkları belirtilen saldırganların […]

Eklenme: 13 Aralık 2015 - 12:31 / Son Güncelleme: 13 Aralık 2015 - 12:31 / Editör: BIK

Hamburg şehrinde yaklaşık 15-20 kişi, Facebook’un merkezine taşlar, gaz bombaları ve boya şişeleriyle saldırı düzenlediBERLİN – Hamburg’da yaklaşık 15-20 kişinin, Facebook’un merkezine taşlar, gaz bombaları ve boya şişeleriyle saldırı düzenlediği bildirildi.

Hamburg Polisi’nden yapılan açıklamada, saldırı sonrası yaralanan olmadığı aktarılırken, saldırganların yaya olarak olay yerinden kaçtıkları kaydedildi.

Duvarlara sprey boyayla “Facebook’u beğenme” yazdıkları belirtilen saldırganların kimliğinin henüz belirlenemediği ifade edildi.

Anadolu Ajansı, bik.gov.tr
Muhabir: Emin Avundukluoğlu

MFK