Fenerbahçe’ye tribün kapatma cezası

Ceza, 25. haftadaki Beşiktaş derbisinde okul açık ve Migros tribünlerinde uygulanacak.Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle sarı-lacivertli ekibe tribün kapatma cezası uyguladı. Yapılan açıklamada, Galatasaray’ı konuk ettiği derbi maçta taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle, bu eylemin aynı sezon içinde ev […]

Eklenme: 12 Mart 2015 - 17:35 / Son Güncelleme: 12 Mart 2015 - 17:35 / Editör: BIK

Ceza, 25. haftadaki Beşiktaş derbisinde okul açık ve Migros tribünlerinde uygulanacak.Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle sarı-lacivertli ekibe tribün kapatma cezası uyguladı.

Yapılan açıklamada, Galatasaray’ı konuk ettiği derbi maçta taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle, bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi olduğu müsabakada 4. kez gerçekleştirilmesinden dolayı Fenerbahçe’ye tribün kapatma ve 200 bin lira para cezası verildiği kaydedildi.

Cezanın, ihlalin gerçekleştirildiği okul açık ve Migros tribünlerinde infaz edileceği belirtilirken, Fenerbahçe, Tahkim Kurulu’ndan aksi bir karar çıkmaması durumunda Süper Lig’in 25. haftasında Beşiktaş’ı ağırlayacağı derbi maçta bu tribünlere taraftar alamayacak.

Öte yandan sarı-lacivertli ekibin, aynı müsabakada taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 20 bin lira, yayıncı kuruluşun müsabakadan önce soyunma odasından görüntü almasının sağlanmamasından dolayı da 10 bin lira para cezalarına çarptırıldığı aktarıldı.

Muhabir: Mehmet Fatih Duman

MFK

why do i want my wife to cheat on me how do you know your wife cheated why do i want to cheat on my wife
my girlfriend cheated on me should i take her back 2minapp.azurewebsites.net did my girlfriend cheat on me
women looking to cheat site my wife cheated on me now what