Fitch Yunanistan’ın notunu düşürdü

Fitch Ratings, Yunanistan’ın yabancı ve yerli para cinsinden uzun vadeli kredi notunu “B”den “CCC”ye düşürdü.Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Yunanistan’ın yabancı ve yerli para cinsinden uzun vadeli kredi notunu “B”den “CCC”ye düşürdü. Not görünümü “negatif” olan ülkenin yabancı para cinsinden kısa vadeli kredi notu da “B”den “CCC”ye çekildi. Fitch Ratings’ten yapılan yazılı açıklamada, Yunanistan’ın […]

Eklenme: 28 Mart 2015 - 10:25 / Son Güncelleme: 28 Mart 2015 - 10:25 / Editör: BIK

Fitch Ratings, Yunanistan’ın yabancı ve yerli para cinsinden uzun vadeli kredi notunu “B”den “CCC”ye düşürdü.Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Yunanistan’ın yabancı ve yerli para cinsinden uzun vadeli kredi notunu “B”den “CCC”ye düşürdü. Not görünümü “negatif” olan ülkenin yabancı para cinsinden kısa vadeli kredi notu da “B”den “CCC”ye çekildi.

Fitch Ratings’ten yapılan yazılı açıklamada, Yunanistan’ın kredi notlarının indirilmesine gerekçe olarak, bankacılık sektöründeki sınırlı likiditenin kamu finansmanı üzerinde oluşturduğu baskının yanı sıra resmi kuruluşların ödemelerine ilişkin belirsizlikler gösterildi.

Anadolu Ajansı

OVE

my husband cheated women who want to cheat affairs with married men
cheat women robertsuk.com cheat women
marriage affairs married affairs sites will my husband cheat again