Galatasaray, Dany ile yollarını ayrıldı

Sarı-kırmızılı kulüp, Kamerunlu futbolcunun sözleşmesinin feshedildiğini açıkladıİSTANBUL (AA) – Galatasaray, Kamerunlu futbolcu Dany Nounkeu ile yollarını ayırdıklarını açıkladı. Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ’den Borsa İstanbul’a yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda da yer alan açıklamada, Kamerunlu futbolcunun sözleşmesinin tek taraflı olarak feshedildiği bildirildi. Galatasaray’ın 2012-2013 sezonu başında Gaziantepspor’dan 3 milyon 300 bin avro bonservis […]

Eklenme: 30 Temmuz 2015 - 10:36 / Son Güncelleme: 30 Temmuz 2015 - 10:36 / Editör: BIK

Sarı-kırmızılı kulüp, Kamerunlu futbolcunun sözleşmesinin feshedildiğini açıkladıİSTANBUL (AA) – Galatasaray, Kamerunlu futbolcu Dany Nounkeu ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ’den Borsa İstanbul’a yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda da yer alan açıklamada, Kamerunlu futbolcunun sözleşmesinin tek taraflı olarak feshedildiği bildirildi.

Galatasaray’ın 2012-2013 sezonu başında Gaziantepspor’dan 3 milyon 300 bin avro bonservis bedeliyle renklerine kattığı 29 yaşındaki futbolcu, sarı-kırmızılı takımda 1,5 sezon forma giydi. Dany daha sonra Beşiktaş, Granada ve Evian’da kiralık olarak oynadı.

Muhabir: Ercan Çakar
Yayınlayan: Yasin Tuncer

MK

i dreamed my wife cheated on me cheat women reasons women cheat
just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated
i cheated on my boyfriend should i tell him scottdangelo.com help i cheated on my boyfriend
i cheated on my boyfriend should i tell him scottdangelo.com help i cheated on my boyfriend
marriage affairs women cheat on their husbands will my husband cheat again