Galatasaray, UEFA ile görüştü

Galatasaray Kulübü’nün yöneticileri, mali durum hakkında UEFA yetkilileriyle bir görüşme yaptı.İSTANBUL (AA) – Konuyla ilgili açıklamada bulunan sarı-kırmızılı kulübün genel sekreteri Fatih İşbecer, “Toplantı olumlu bir havada geçti. UEFA yetkilileri ile rakamların üzerinden geçtik. Prosedürü, bundan sonraki adımlarda neler yapılması gerektiğini ve neler isteneceğini bize aktardılar” ifadelerini kullandı. Mali yapının üzerinde ciddiyetle durduklarını vurgulayan İşbecer, […]

Eklenme: 5 Ekim 2015 - 21:22 / Son Güncelleme: 5 Ekim 2015 - 21:22 / Editör: BIK

Galatasaray Kulübü’nün yöneticileri, mali durum hakkında UEFA yetkilileriyle bir görüşme yaptı.İSTANBUL (AA) – Konuyla ilgili açıklamada bulunan sarı-kırmızılı kulübün genel sekreteri Fatih İşbecer, “Toplantı olumlu bir havada geçti. UEFA yetkilileri ile rakamların üzerinden geçtik. Prosedürü, bundan sonraki adımlarda neler yapılması gerektiğini ve neler isteneceğini bize aktardılar” ifadelerini kullandı.

Mali yapının üzerinde ciddiyetle durduklarını vurgulayan İşbecer, “İlk günden beri büyük bir ciddiyetle bu konunun üzerine gidiyoruz. Bundan sonra da UEFA’nın, tüm Avrupa futbol ailesinden beklentileri doğrultusunda gerekli adımları imkanlarımız dahilinde atmaya devam edeceğiz” görüşlerini aktardı.

İşbecer, önlerindeki süreçte çeşitli raporların teslim edileceğini ve UEFA yetkilileriyle tekrar bir araya geleceklerini bildirdi.

Muhabir: Emrah Oktay

MFK